Nejslabší! Máte padáka!

Súťažný
Česko, 2002, 114x50 min

Účinkujú:

Zuzana Slavíková (moderátor)

Ve studiu se shromáždí 7 hráčů, následně jim jsou postupně zadávány otázky z různých odvětví (např. hudba, dějiny, celebrity, věda, atd.) Pokud hráč odpoví správně zvýší se suma, kterou pak může slovem "bank" uložit do společné banky. Pokud hráč odpoví špatně tak se suma vynuluje a začíná se od nuly. Na konci kola všichni hráči hlasují o tom kdo z nich vypadne (dostane padáka) a to z důvodu že se jim zdál nejslabší. Čas na zodpovězení otázek se postupem kol snižuje a hra se zrychluje. Tímto principem hráči odpadávají až do finále, kde se poslední 2 hráči utkají v duelu, vítěz si odnese obsah banku, který se ukládal během hry, poražený má smůlu. Tuto soutěž vysílala TV NOVA a uváděla ji Zuzana Slavíková. (duklak2)

filmmovier

Slavíková je naprosto geniální. Bohužel je ale pravda, že se ten koncept zatraceně rychle okouká, ale jinak je to super, od nápadu, přes provedení po fantastickou moderátorku, která mi ani zdaleka nepřišla tak drsná, jak se kdysi vyprávělo. A čas od času je to dost dobrá soutěž i dnes, protože v tom tempu ty odpovědi prostě nevíte. A líbí se mi, jak je to celé hlavně o taktice, takže na konci jsou proti sobě většinou spojenci s ne úplně nejvyšším počtem správných odpovědí. ()

Eisenmann

Zuzana Slavíková nepřekonatelná ve své roli drsné moderátorky. Sledovat tenhle pořad mě vždycky pobavilo už jen díky tomu falešnému pouštění hrůzy, ikdyž někteří soutěžící tam byli vážně na zabití. Přesto, že tenhle pořad nevykazoval žádnou závratnou kvalitu, nápad ani provedení, byl to fenomén, fenomén, který si zaslouží alespoň 30%. ()

MikeCool odpad!

TV-pořad (Soutěž). Když jsem byl menší, pamatuji si, že jsem na tuto soutěžní blbost koukal. Už v té době jsem si říkal "Bože ta moderátorka je tak nepříjemná až to bolí". | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpa!) | ()

duklak2

V prvé řadě musím podotknout, že jsem naštván. Včera mě zmizelo devět komentářů a ani nevím k jakým filmům. Já se ale nevzdám. Budu bojovat a psát dál. Což právě dělám. Je neděle 20. 6. 7h. ráno a "komentuji" na CSFD. Tato soutěž neměla zaniknout. Měla dostat větší šanci. Slavíková byla dokonalá. Nedokážu si představit s ní žít. I když možná v osobním životě je úplně jiná. Některých soutěžících mě bylo líto. Soutěž měla atmosféru. Na každý díl jsem se těšil. Bylo mě smutno, když v tv programu jsem už další díl neviděl. Prosím o obnovu. ()

salahadin

Nejslabší, máte panáka - takhle se jmenovala naše parodie, kterou jsme se ségrou a bratrancem točili. Vzpomínám si, že jsme fakt chlemtali zemanovu becherovku a těžko říci, kdo byl nejslabší, ožralí jsme byli cirka stejně. K pořadu samotnému - Zuzka byla drsná, jako domina by brala určitě jinou gáži. ()

• Ve stejnou dobu, kdy pořad chystala do vysílání TV Nova, si Česká televize připravila vlastní soutěžní pořad Gladiátor. Pořad na ČT ale diváky moc neoslovil a po několika dílech byl stažen. (Halloween9)
  • Zuzana Slavíková se nechala slyšet, že nadávky, které používala, jí připravoval psycholog. Občas ho prý ale musela krotit, protože některé věci, které ji napsal, by nedokázala nikomu říct. (Duoscop)