Televizní komedie rozehrává poněkud absurdní situaci. Student Aleš (O. Kaiser) sedí v kavárně a jeho pohled upoutá krásná dívka (M. Vančurová). Nabídne jí sňatek a dívka souhlasí. Je to studentská recese. Aleš se totiž s partou kamarádů vsadil, že udělají hromadnou svatbu. A druhý den se rozvedou, protože to je prý podle zákonů možné. Jenže ten zákon už neplatí, což se novomanželé dozvědí, až když vycházejí z radnice… (Česká televize)

quixote

Dost muzeální záležitost s hezkou hudbou Bažanta a Maláska (zpívá se tu dokonce písnička ze Starců na chmelu), docela milým, ale v podstatě ničím překvapujícím scénářem, a s Kaiserem a Vančurovou v rozpuku mládí. Za podívání to stojí, ale se závěrečnými titulky hned vyvane. ()

hermiona

Nejhezčí na všem je romantika zimní Malé Strany, i se Štěpánovským mlýnem. Marta Vančurová s Oldřichem Kaiserem by byli docela hezký párek. S příběhem jsem se úplně ztotožnila. My sme to málem taky udělali, z legrace na apríla. Jenže mně bylo 16 (mému příteli 23) a musela bych mít písemní souhlas rodičů. Ale svatební oznámení jsme rozvěšeli po celý škole včetně sborovny, třídní a pár profesorů málem dostalo psotník kvůli skandálu na škole. Ten byl dokonán, když jsem na těláku vytáhla falešní těhotenskou průkazku. Paradoxní je, že zrovna dnes, když to dávají v televizi, se mi můj tehdejší "ženich" po mnoha, mnoha letech od našeho rozchodu ozval. Možná se na to taky díval a taky si zavzpomínal. ()

Pitryx

Občas jsme se i zasmál, na to že to bylo dost na… méně kvalitní. Panu Kaiserovi jsem nevěřil nic, paní Vančurovou nemusím vůbec. Takže nic pro mne. Příběh banální až na půdu. Hodnotím to jako dost podprůměrnou věcičku. ()

Cibulka_C

Moje fav televizní inscenace z československých 70s. 🕺🏻 Rozhodně zajímavý námět a možná díky němu mě to baví... jo a taky proto, že je zde Oldřich Kaiser absolutní crush material. 🛐 U čeho jsem se ihned zastavila byla hudba, protože to člověka vyloženě začne po chvíli sr...  Sama osobně bych tuhle inscenaci nazvala mírně podceněnou, protože Oldřich Kaiser spolu s Martou Vančurovou a Marcelem Vašinkou předvedli na své začátky skvělé herecké výkony. Komedie je to možná asi jen díky těm dvěma vtipům, které O. Kaiser řekl. 🤡 A pokud máte rádi Oldřicha Kaisera v kalhotách do zvonu a Martu Vančurovou neustále s kapesníkem u nosu, myslím, že se rádi podíváte na film s „kolejním strašidlem, ňákou kdovíjakou nebo vlastníkem jednoho otce, matky a bytu na Spořilově...“. ()

Peabody

Marty Vančurová je k sežrání a OK to tentokrát nekazí, jakkoli bych si našel asi lepšího do vojice. Příběh je legrácka, hodinová délka jakž takž, takové milé pobavení bez hysterie, řvaní a vulgarit. ()

vinducha

Co mi teda dost vadilo , že mezi Alešem a Laděnou ta chemie vůbec nefungovala . I ten 6 letý věkový rozdíl mezi hlavní dvojicí bych řekl , že na nich byl docela znát . Paní Vančurová měl sice hezký obličejík , ale té ženskosti  v ní bylo maximálně , co by se za nehet vešlo. ()

PORTER44

Přehlédnutelná malá televizní komedie s trochou romantiky o studentském sňatku ,O.Kaiser v pohodě ,M.Vančurová docela pěkná herečka ale v té restauraci na začátku kde se poznají ty její zpocené fleky pod paždí byli dost nechutné. ()

ferika

Do vedlajsich uloh mohli kludne obsadit aj plysovych medvedikov, zahrali by to urcite lepsie. Moje hodnotenie ma predovsetkym Marta Vancurova, ktorej hanblivy usmev je pre mna hodny aj 5 hviezdiciek - podciarknute, spocitane a za prijemne spomienky plus jedna, tak styri. ()