Podplukovník v.v. JUDr. PhDr. Karel Vaš, CSc pomohl jako soudce a prokurátor na smrt víc než 20 nevinným lidem a stovkám k dlouholetým trestům v době politických procesů 50. let. Souhlasil s natáčením a v dokumentu vysvětluje zvrácenou logiku toho, proč je např. v pořádku, že měl být oběšen generál Heliodor Píka, v jehož procesu vystupoval současně jako žalobce i soudce. (oficiálny text distribútora)

Jan.Hulek

Dokument celkem povedený, udržel jsem u něho pozornost. Akorát mi tam vadily pitomé kecy toho rádoby umělce co vypadá jak drogovej dealer z Hlaváku. Vaš byl psychopat, hovado co nemělo soudnosti, které těm svým kecům skálopevně věřilo. Lež, přetvářka, nulová empatie. Bezcitnej hajzl s obrovským vlivem na lidi, svědomí nulové. Příšerný člověk. Je nutno se stále o těchle lidech učit, protože i v dnešní době jich máme na světě plno. Za mě super, že něco takového vzniklo! ()

Redyx1 odpad!

A k čemu ten dokument do prd.je?Jen se potvrdilo že ožralec Havel a gauneři po revoluci v klidu nechali Tyhle kriply v pohodě dožít a daňovi poplatníci museli je živit!Tvl Havel  a dalši kriplove schválně zrušili trest smrti, jinak by viseli sami šmejdi...a tohoto gaunera Vaše bych chtěl veřejné  vidět jak mu useknou palici nebo se houpá na provaze!!!!!!!!!! ()