Podplukovník v.v. JUDr. PhDr. Karel Vaš, CSc pomohl jako soudce a prokurátor na smrt víc než 20 nevinným lidem a stovkám k dlouholetým trestům v době politických procesů 50. let. Souhlasil s natáčením a v dokumentu vysvětluje zvrácenou logiku toho, proč je např. v pořádku, že měl být oběšen generál Heliodor Píka, v jehož procesu vystupoval současně jako žalobce i soudce. (oficiálny text distribútora)

Jan.Hulek

Dokument celkem povedený, udržel jsem u něho pozornost. Akorát mi tam vadily pitomé kecy toho rádoby umělce co vypadá jak drogovej dealer z Hlaváku. Vaš byl psychopat, hovado co nemělo soudnosti, které těm svým kecům skálopevně věřilo. Lež, přetvářka, nulová empatie. Bezcitnej hajzl s obrovským vlivem na lidi, svědomí nulové. Příšerný člověk. Je nutno se stále o těchle lidech učit, protože i v dnešní době jich máme na světě plno. Za mě super, že něco takového vzniklo! ()

Redyx1 odpad!

A k čemu ten dokument do prd.je?Jen se potvrdilo že ožralec Havel a gauneři po revoluci v klidu nechali Tyhle kriply v pohodě dožít a daňovi poplatníci museli je živit!Tvl Havel  a dalši kriplove schválně zrušili trest smrti, jinak by viseli sami šmejdi...a tohoto gaunera Vaše bych chtěl veřejné  vidět jak mu useknou palici nebo se houpá na provaze!!!!!!!!!! ()

Časové pásmo bolo zmenené