Reykjavik

všetky plagáty
? %
USA, 2023

Děj filmu se odehrává během událostí v říjnu roku 1986, kdy se v islandském Reykjavíku konal historicky teprve druhý summit největších světových mocností tehdejší doby - SSSR a USA. Představitelé obou států se v době vrcholící studené války setkali na neutrální půdě, aby se dohodli na odzbrojování a projednání globálního protiraketového systému. Příběh divákovi odhalí osobní vztah mezi Michailem Gorbačovem (Christoph Waltz) a Ronaldem Reaganem (Michael Douglas) na pozadí historické události, která předznamenala konec studené války a prolomila ledy mezi oběma světovými giganty. (Tirion)

Diskusia

N.Strauber

N.Strauber (hodnotenie, recenzie)

Ač Waltz patří do mé herecké TOP10, na Gorbačova by mi mnohem víc seděl zde rovněž obsazený Langella.

Tirion

Tirion (hodnotenie, recenzie)

Film má být o ukončení Studené války mezi SSSR a USA. Děj se bude odehrávat na summitu v Reykjavíku. Waltz má hrát Michaila Gorbačova a Douglas Ronalda Reagana.

na príspevok reagoval morgos

Conner.s

Conner.s (hodnotenie, recenzie)

Mě ne! Newell je sice bídák a zatím natočil pro mě jedinej opravdu dobrej film - ...Donnie Brasco - ale třeba by mohl překvapit podruhé. Navíc v hlavní roli Christoph Waltz a Michael Douglas, nic proti ničemu. Jsem zvědav.

na príspevok reagoval Mistickzz