"Vieš, vôbec to nie je šialenstvo, zabíjať ľudí. Deje sa to každý deň..." Október 2002 bol začiatkom najdlhších troch týždňov washingtonskej metropoly. Nikto nechcel uveriť tomu, čo sa deje a že to bude mať vplyv na tisícky životov. Čo sa spočiatku zdalo ako náhodné vraždenie rozzúreného šialenca, sa neskôr ukázalo ako súčasť pripravovaného plánu, ktorý si vyžiadal životy nevinných ľudí vo Washingtone, Marylande a Virgínii. Alexandre Moors natočil film inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktorý vošiel do dejín ako Prípad Beltwayského snipera. Toho v Blue Caprice stvárňuje Isaiah Washington a v úlohe jeho adoptívneho syna sa objaví Tequan Richmond. (sochoking)

TOPmoovie

je to vypovedny film o skutocnej udalosti, ma atmosferu, ktora dobre ladi s danym typom filmu a vysvetluje pozadie tohoto zlocinu zo strany chlapca, no vobec nie zo strany jeho tutora. a hudba vsetko pokazila, je hrozna, psychoticka. ()

Allein4 odpad!

Táhne se to ještě hůř, než nekonečná stonožka bez nohou, co je navíc chcíplá. Asi takový mám z toho pocit. Nezachraňuje to ani nadprůměrně hrající Isaiah Washington, protože jeho snahu naprosto sráží ten mlčící gumový panák Richmond. Netvrdím, že myšlenka to nebyla zajímavá, ale s tímto utahaným zpracováním občas zapomínáte, o čem to vlastně je...pokud teda zrovna neusínáte, nebo nelovíte na telefonu Angry Birds. 10 % alespoň za toho jednoho stovkaře. ()

pee-jay

So, this guy comes, and he's trying to sell me these steaks, right, which he clearly stole. I said, um, "Where'd you get the steaks from?" "- Hey, come on, man, just buy the steaks. I have kids to feed." I look at him for a minute. I'm looking around. He got to be jerking my chain. I said, "Well, feed 'em steak!" ()

Googooplexer

Dvaja sympaťáci z karibiku na roud tripe. Upravené auto, mŕtvi američania a zbytočné scény. Jednou z obetí bol asi niekto zo scenáristovej či režisérovej rodiny. ()

hujerita

Bol to veľmi zaujímavý film, psychológia úplne super a taký iný pohľad na tie udalosti čo sa stali. Aj keď som vedel ako to je a ako to skončí, udržovalo to moju bdelosť do konca, aj keď tomu chýbal možno nejaký zásadný moment, nejaké psychologické vyvrcholenie, ktoré sa akosi nekoná. Len by to filmu prospelo si mylsím, trošku tej akcie a myslím že aj ten kúsok tej akcie by pán režisér zvládol na výbornú. ()