Príbeh tehotného dospievajúceho dievčaťa, ktoré sa snaží uniknúť zo zaostalej komunity. Všetko sa ešte zhorší, keď zistí, že má byť obetované pre tvora, žijúceho v posvätnej jame. Tento netvor si žiada ľudské bytosti na oplátku za poskytnutie bezpečného života členkám a členom komunity. Pravidlo je, že tvár osoby, ktorá je odsúdená na smrť v jeho pazúroch, je namaľovaná na keramický džbán. V prípade, že by sa tieto tradície narušili, by kreatúra vypustila na komunitu nesmierne zlo. Nikto však nie je v bezpečí tak či tak, pretože všetci si postupne uvedomujú, že ďalšia obeť môže pochádzať z ich rodiny alebo ňou môžu byť oni sami. (misterz)

srncek

Lauren Ashley Carter som si oblúbil už v The Woman,šikovná herečka..len škoda,že potenciál filmu nebol využitý ani na polovicu... 44% ()

wick

Vůbec ne špatný...příběh z uzavřené komunity, kde bohužel k psychologické rovině se přidává rušivý fantaskní prvek hladové jámy. Ale jinak stojí za vidění, i když to není natočeno nijak oslnivě. ()

Googooplexer

Debilný príbeh o zapadlej hrnčiarskej dedinke, o ktorej by ste si mysleli, že incest sa tam bude oslavovať a pritom je to naopak. Všetko je tam naopak, aj tá filmová robota. Aj žánrové označenie horror/thriller je zavádzajúce. Bál som sa jedine, že to neskončí. Okrem hlinených hrncov tam vystupuje aj neznáma entita, ktorej grafická úprava zožrala väčšinu z 13 dolárového rozpočtu na efekty. Hviezda za kreslené titulky, ktoré ma mali hneď na začiatku odradiť, ale ja som tieto znamenia nevnímal. ()