Mladá dívka Mimma se dostane do nevěstince a je zasvěcována do své nové role jako Paprika, královna noci. Její pouť po cestách neřesti a hříchu provází mladý důstojník námočnictva, Franco, který je dokonce ochoten si ji vzít. Po mnoha předchozích zklamáních však Paprika odmítá a raději se dá vlastní cestou. Cit první lásky se však neztrácí ani po letech, když se opět s Francem setkávají... Známý provokatér a skandalista Tinto Brass přichází se svůdnou kombinací svěží erotiky, lehkého humoru i něžné romance. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Rodin

Vcelku roztomilá a nenáročná blbost plná nádherných tvarů, což je však ke škodě věci vše. Na druhou stranu - když venku prší a v bedně je estráda - proč ne. ()

macetoma

Ve své době určitě provokativní, dnes již spíše úsměvné, ale pobaví. Pro panice nutnost jako první seznámení se s opačným pohlavím. Hlavní hrdinka je kus, hlavně v horních partiích. Prostě dva body jak vyšité. ()

Honsik

Kultovní "eroťák"! A málokdo ví, že je to první a zároveň poslední erotický film, který se u nás promítal v kinech! :) ()

spable

Úd hlasuje za 5, svědomí za 3 a intelektuálský zbytek dává 1. A vícekrát pro Papriku nezvednu ani malíček!!! Režie - Tinto Brak. V hlavní roli Deborah Caprioglio, v českém znění Jiřina Švorcová ()

Scaevola odpad!

Přehlídka lidských podivností a jižanských dívek, které svou snědostí a obscénosí nelahodí mému vkusu. Připočtu-li ještě nesympatickou uječenou hlavní hrdinku a episodický příběh pospojovaný jen s přimhouřením očí, pak nedokáži odpovědět na otázku, kde jsem k tomuto snímku vlastně přišel. A proč. ()

veverysiak

Rok 91 bol svojím spôsobom čarovný, aj s kadejakými vhs-páskami s rôznym obsahom, ževraj tinto bol borec vo filmovej branži, ale toto je hrúznica, žiaden príbeh, žiaden scenár, žiadne réžia, akurát pár bobríkov s nefalšovanými ceckami, po dvadsiatich rokoch čistá bizarnosť, takže 15%. ()

Atron

Tam si užijete bobrů... ale přece jen něco do sebe to má. A že by věta "Jak hluboko ještě klesnem!" odkazovala na půvabný filmeček "Bože, jak hluboko jsem klesla?" ()

nanamarak1

Nic moc. Hlavně brutální stopáž a nulový děj. Ale najdou se i pozitiva: pěkná hudba a ultimátní CZ dabing, který sype jadrné hlášky jedna radost. ()

DrifterSoul

Zápletkou tohoto asi neúspěšnějšího filmu režiséra Tinto Brasse jsou dobrodružství mladé prostitutky. Dívají se ale lidé skutečně znovu a znovu na něj kvůli zápletce? Moc o tom pochybuji. Hlavním důvodem je mladá Deborah Caprioglio, snímaná ze všech úhlů pohledu, na vrcholu své smyslné krásy. Její nádhera, umocněná bezstarostnou erotickou nadsázkou filmu, bere dech. A to, že film servíruje bezpočet momentů za hranicí vkusu (v uncut verzi až někdy nechutných), v tomto kontextu není důležité. ()

Feacher

To bylo strašný. Někdy lituju, že jsem si řekl, že nikdy film nevypnu v půlce, když už si někdo dal tu práci a vyrobil ho. Nikdy jsem neměl takovou chuť film vypnout jako dnes. Aspoň jsem přeskakoval scény, kde se nemluvilo, abych neztratil tolik vzácného času. Jednu hvězdičku dávám za poměrně hezkou hlavní postavu, ale jinak je to naprosto zbytečná ztráta času, co se týče sledování. Buď si teda lepší pustit porno a mít podobnou dávku příběhu nebo se na to vykašlat a pustit si normální film s příběhem. Tohle bylo celé postavené pouze na nahotě a nic jiného film nenabízí. Byl tu pokus k příběh, to ano... ale bez nějakého dobrého provedení. 10% ()