Mladá dívka Mimma se dostane do nevěstince a je zasvěcována do své nové role jako Paprika, královna noci. Její pouť po cestách neřesti a hříchu provází mladý důstojník námočnictva, Franco, který je dokonce ochoten si ji vzít. Po mnoha předchozích zklamáních však Paprika odmítá a raději se dá vlastní cestou. Cit první lásky se však neztrácí ani po letech, když se opět s Francem setkávají... Známý provokatér a skandalista Tinto Brass přichází se svůdnou kombinací svěží erotiky, lehkého humoru i něžné romance. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Perfo

Neuvěřitelná hovadina od začátku do konce. Kdyby tam nebyla alfa samice Debora Caprioglio nedalo by se na to vůbec koukat. ()

Bozvav

Jeden ze zdařilejších erotických filmů 90tých let. Je to takové koukatelné soft porno v něžnějším hávu. Za mne 55%. ()

zdeny99

Pro mě jedno z největších milých překvapení. Když se podíváte na ty americká softporna, co běžěly o víkendu v noci na soukromých stanicích, tak Paprika je mnohem lepší. Je tu toho hodně vidět, má to děj , který je hodně propracovaný. Ovšem co nejvíc vyniká, tak to je humor. Podle mě Paprika není ani tak erotický film, ale hlavně je to komedie. [894. hodnocení, 80. komentář, 52%] ()

pipapa

Muži popřípadě lesbičky si užijí, my ženy a gejové můžeme zatím vyprat, vyžehlit nebo uvařit apod. Přehlídka ženského masa je tady tak masová a přebytečná, že to snad musí po chvíli otrávit i 100%ního heterosexuála = všeho moc škodí! Vulgární scénář, většinou vycházející z úst žen a v češtině pravděpodobně ještě st´avnatější, tomu všemu nasadil ještě korunu. ()

Luisis

Film mého mládí. Totální orgie. Pamatuju a v hlavě mě utkvěla ta statá babka prostitutka.BLEE ale jinak krásná erotická devadesátka se sexy hlavní představitelkou - 59% ()

Ozzy2

Ta holka je nádherná.Vy pokrytci a slušňáčci, co chcete u toho děj a umění a se svou starou to děláte jen pod dekou, jste k smíchu!:)) ()

ALF1

Parádni rajcovní filmeček s krasnou Deborah C.Jeden z nelepších erotických filmů ,který me vždy dostane. Bravo pane Tinto!!! ()

Joski

Tinto Brass je celkovo nehodnotiteľný a nezaraditeľný režisér! Na erotický film príliš odvážne scény s detailami na intímne partie a na porno príliš esteticky až romanticky pońaté! A také sú prakticky všetky T.Brassove filmy! Ani erotika ani porno! Papriku z toho nevynímaje. Erotomani si ale prídu na svoje:-))) Ženské krev a mlíko:-))) Pre filmovo náročné publikum zrejme odpad. Odporúčam najlepší film T.B. kontroverzne natočený Caligula http://www.csfd.cz/film/12877-caligula-caligola/ ()

andrew88

Nemám slov :D :D :D "Život je krátký, ale kunda ta je věčná." nebo "Dám ti trochu papriky na čuráka." "Nejsem hraběnka...jsem šlapka!" ()