Bez jakéhokoli varování zmizí po celém světě jen tak miliony lidí. Zbudou po nich pouze šaty a osobní věci... a pocit hrůzy. Není nikdo, kdo by komukoli mohl poskytnout nějaké informace.
Pilot Ray Steele se pokouší přistát s poškozeným letadlem plným hysterických lidí, kteří viděli své blízké mizet přímo před očima. Ovšem každé letiště je plné hořících vraků, a tak mu nezbývá, než doufat, že bude moci alespoň jednou v životě ještě mluvit se svou rodinou. Jeho dcera Cloe Steele se pro změnu vydává nalézt svou matku a bratra ve světě, kde zavládlo zoufalství a chaos. A Bruck Williams bojuje s pochopením nepochopitelné zničující události. Toto je příběh těch, kteří zůstali. (Zuzik.Bubu)

Nektarinka

Nevěřila jsem tak nízkému hodnocení, většinou se mi to nepotvrdí, bohužel tentokrát ano. První třetina filmu se mi líbila, zbytek už pak šel hodně z kopce a závěr asi úplně nejhorší. Nicolas Cage je pan herec a tady to určitě tahá nahoru. Chad MM nic moc.. super kladná postava, ale neměl tu žádného pořádného záporáka proti sobě ( když nepočítám boha:-D ). Cassi Thomson je moc hezká, ale mně je prostě nějak nesympatická bohužel:-(. No a nádherná Nicky Whelan jako VKčko- vedoucí kabiny. Myslela jsem si o ní že bude trošku záporná postava, ale nebyla.. naopak když se dozvěděla že je Ray ženatý a chtěl si s ní jen užít, byla zklamaná. Dějová linka v letadle - 2/5. Dějová linka na zemi - 1/5. ()

T.E.Elf odpad!

Jsou filmy, které se hodí pouze jako kulisa do hospody, nebo mejdan, když dojde téma hospodských keců. Hned je z čeho si dělat prdelky. A tohle je jeden z nich. Škoda Cage, mám ho rád, ale tyhle role ho fááákt zabíjí. Tedaaa, roli zvládá skvěle, ale film stojí za pendrek. ()

quido.morava

Některé filmy, které se na první pohled nelíbí, mají napodruhé a napotřetí nějaké kouzlo, kdy v nich objevím něco zásadního, nového, co jsem předtím neviděl, co mi uniklo. Proto málokdy hodnotím napoprvé - toto ale nebyl ten případ. Snažil jsem se na to podívat vícekrát, ale nešlo to, bylo to strašné trápení. Tady je naprosto všechno špatně - děj, pointa, scénář, režie, dialogy, výkony herců, prostě všechno vypadá jako marná snaha... A nechápu, že do toho Cage šel. ()