The Mystical Adventures of Billy Owens

Kanada, 2008, 80 min

Réžia:

Mark McNabb

Roddy Piper

Billy Owens (Dalton Mugridge) je průměrný chlapec s naprosto tuctovým životem. Na své jedenácté narozeniny však zjistí, že ovládá magii. Poté, co od tajemného obchodníka (Roddy Piper) získá kouzelnou hůlku, vydá se s přáteli na tajemnou cestu plnou mýtických postav, aby zachránil své rodné město Spirit River před zničením. (Joudec)

honajz2

Ve všech kouzlících scénách jsem se dost nasmál, stejně tak ve scénách, kde je to otřesné CGI (proti kterému je Když draka bolí hlava naprosto profesionální) a taktéž ve všech těch, které se odehrávají v té zastavárně s pedofilně vypadajícím prodavačem. Ale jinak je tahle extrémně low-budget vykrádačka Harryho Pottera docela nudná a nijak zvlášť zajímavá. Těch vtipných špatných scén tam sice není málo, ale pořád jich není tolik, aby se z toho pro mě stal kult. Nicméně, dvojku už mám rozkoukanou! Lepší 2* ()

v.indruchova odpad!

Patří to mezi to nejhorší co člověk může vidět. Ani to není vtipný tím že je to špatný. Tohle jen špatný. TAdy je jen lítost nad promarněným časem. Trapný kouzlení a nic nedává smysl. Scény na sebe ani dobře nenapojují. V zrcadle na vás kouká kameraman. Otřesnej zvuk i obraz a nemluvím ani o kostýmech. No a herectví to je taky dno. Nikdo si nedá pozor aby se scény nweopakovali. Celej děj je tak špatně vysvětlenej že máte jen ponětí o co tady jde. Otravné postavy. ()

Honza03 odpad!

0 % tomu dávám! Tohle mi zníčilo Harryho Pottera (protože je to tak trošku parodie na něho) Bez tohohle filmu by se svět obešel. ()