Sexy beštia

• Česko Sexy bestie (viac)

Život gangstera je značně vyčerpávající. To pocítil i londýnský lapka Gary Dove a uchýlil se raději do slunného Španělska, kde tráví volný čas s manželkou DeeDee a s přáteli Aitchem a Jackie. Jeho odpočinek však nemá dlouhého trvání, brzy je přerušen vpádem psychopatického zabijáka Dona Logana, jenž Dovea donutí, aby se k opuštěnému řemeslu rychle vrátil. Je ho potřeba u velké bankovní loupeže. Gary dlouho odolává, nakonec se ale do Londýna přece jen vydá. Avšak nikoli v přítomnosti Dona Logana. Tomu se totiž stala malá nehoda. (oficiálny text distribútora)

maart

Ben Kingsley je síce výborný psychopat ale až moc psychopatický. Celé je to nejak moc psycho. Zápletka nulová. takže pre mňa táka slabšia gangsterka. A je pravda, že niektoré dialógy sú výborné a k tomu ten akcent. Toto pozerať len v pôvodnom znení !!! ()

Kotol

Tento film je moja srdcová záležitosť. Je jasné, že nesadne každému, ale to ani nie je jeho zámerom. Postavy sú výrazné a z hereckých výkonov je zjavné, že herci si svoje role užili na plno. Film je prešpikovaný šťavnatými hláškami v britštine, ktorá kvalite rozhovorov dodáva ten správny šmrnc. Je samozrejmé, že tento film je treba brať čisto a len ako komédiu, ktorá originálnym a zábavným spôsobom poukazuje na niektoré aspekty „mafiánského kastovníctva“. Nemalou výhodou filmu je aj jeho príjemná dĺžka. Kto si nevie predstaviť prežiť svoj dôchodok s milovanou ženou na haciende v Španielsku neďaleko mora, navyše s vtipnými krajanmi a kamarátmi v susedstve, ten nikdy nepochopí prečo tomuto filmu dávam najvyššie hodnotenie. Niekto ho predsa dať musí. ()

dragi

Čekal jsem tradiční schéma: zloděj na odpočinku se nechá přemluvit na tu OPRAVDU poslední akci, což zabere prvních deset minut a zbytek filmu se točí kolem samotné akce. Ale to nebylo na škodu. Na škodu bylo, že akce samotná byla dost odbytá, tudíž si člověk říká, proč Donovi tak záleželo na tom, aby se Gal zúčastnil (ledaže by byl nejlepší se zbíječkou široko daleko), že na to přesvědčování šel tak psychologicky :o) a nepoužil rovnou 9mm argumentů. Malý a agresivní, takový jsou nejhorší. Je to tak na pomezí silné dvě, slabé tři. Každopádně jsem se úplně viděl jak se smažim u bazénu ve Španělsku. Well I'm going to give you a tenner. I only have twenties, have you got change? ()

Ardath

Sexy bestie je netradiční a napínavá hra charakterů. Originální gangsterský snímek, který je neprávem přehlížen a podhodnocen. ()

andydufrsn odpad!

Naprostá volovina s naprosto debilním dějem! Herci , včetně Kingsleyho jsou jako kdyby sami byli ve Španělsku u moře a někdo je natáčením rušil na dovolené a navíc ten debilní, ničemu neodpovídající název.... ()

drovi

Psychologická kriminálka strihnutá anglickým humorom a love story. Zo všetkého trochu a vôbec to nevadilo. Bol to herecký koncert Bena Kingsleyho, ktorý zahral magora tak presvedčivo, že musel zomrieť. :) Ani ostatní neostali pozadu a podali skvelý výkon. Kamera a strih len dokreslili kvalitne celý film, ktorý ma milo prekvapil. ()

iggy_pop

Podivná zmes romantiky, kriminálky a čiernej komédie, ktorej jednoznačne dominuje Ben Kingsley ako psychopatický gangster. Winstone ok, všetko ostatné priemer. ()

lineker

Tak jsem si dal i prvního filmového Glazera. Pravdou je, že jakoby si po tomto filmů se širším diváckým potencionálem řekl dost, točit filmy pro masy mne nebaví. Každý další kousek je toho konec konců důkazem. Sexy bestie je v podstatě gangsterkou s excelentním Benem Kingsleym v roli cholerického hajzla na druhou. Gangsterkou, která nikterak nevybočuje ze šablon žánru na přelomu milénia. Glazer se zřejmě trochu zastřeloval. Zastřeloval tak, že nakonec zjistil, že sáhl po zbrani, která mu do ruky ne úplně pasuje. ()

McGuffin

Jde o loupež, vykradení londýnských bezpečnostních schránek, a ta se povede. Louis Mellis a David Scinto ale dělají vědu a příběh ze sestavování loupežného týmu. Jednoho, co v něm nechce být, přiletí do Španělska přemlouvat druhý, co v něm spolu s ním chce být. Jde na to dost hloupě, urážky při najímání lidí ještě nikdy nezabraly, a protože nezná míru, vyslouží si titulek Sexy bestie, Sexy Beast, a kulku. Pak už jen ta loupež, a konec, žádná věda. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

20.08.2018

V době, kdy se už chystá i nový ALF, asi nikoho nepřekvapí, že Hollywoodu dávno přestalo být cokoliv svaté. Každopádně jednou za čas přijde i oznámení, které zase nezní tak špatně, a kupodivu vlastně… (viac)