Nový film se zabývá lidským osudem. Hlavní otázka zní: Je náš život předurčený a pevně daný nebo jej můžeme sami ovlivňovat a tvořit? Odpovídá přes třicet významných osobností z různých koutů světa. Jsou mezi nimi duchovní představitelé, vědci, různí odborníci a umělci. Na osud nahlédneme i z pohledu staré řecké a indické kultury, z hlediska jasnovidnosti, astrologie, tarotu, podíváme se i do legendární knihovny palmových listů v jižní Indii. (oficiálny text distribútora)

Frajer42

Dozvíme se několik teorií o osudu od nejrozmanitějších osobností, abychom se nakonec dověděli, že zaručenou odpověď nezná samozřejmě nikdo. Svým způsobem to bylo zajímavé a dovede to člověka k zamýšlení, ale že bych se dověděl něco objevného, nového, ba dokonce extrémně zajímavého - to se říct bohužel nedá. [65 %] ()

Dragoni

Je to jako jíst jablko načaté zevnitř, kde ze šlupky nemáte nic, ale je pod ní přitom nejvíce vitamínů. Slova čtrnáctého dalajlamy jsem vždy bral s úctou a pochopením, jelikož je to vznešený člověk, který svá slova váží, stejně tak jako indičtí učenci, ovšem poslouchat rozhovor s kartářkou, mediem, rádoby umělcem nebo astrologem neberu, to je jako nakupovat v Teleshoppingu, pro někoho to je a pro někoho to není. Nakousnutí několika opravdu zajímavých myšlenek, které po shlédnutí zanechají pouze nepatrné střípky uvědomění. 45% ()

Rominator

Fatum představuje názory na OSUD od různě nábožensky a společensky situovaných lidí a nechává na divákovi, aby si sám vybral, čemu bude věřit. K nejzajímavějším lidmem v tomto dokumentárním filmu patřili 14. dalajláma Tändzin Gjamccho duchovní představitel Tibetu a herec Jaroslav Dušek, který má zkušenosti s chůzí po žhavých uhlicích a od roku 1991 nebere chemické léky. ()

sator

Osud rozumného vede, nerozumného vleče...Záznam archetypální konstelace byla síla, zažil jsem konstelace, ale dovolit si napadnutí, pane jo...Kam jde pozornost , tam jde energie... ()

Skretule

Je pravda, že výběrem lidí jsem byl překvapen a úplně mi nesedl a tak na mě začátek působil dost rozpačitě. Ale J.Dušek a několik dalších momentů mě rozhodně oslovilo. Když ještě přihlédnu k množství balastu, který se dnes prezentuje jako něco skvělého, tak hodnotím víš. 65-70% ()