Hra o problematike rodinných vzťahov, partnerstva skutočného i vypočítavého. (oficiálny text distribútora)

Snorlax

Nevěřila bych, že to někdy vyslovím, ale Kvietik mi zde byl z duše odporný, fakt to zahrál hodně dobře. Poněkud rozpačitá jsem z až pohádkové dokonalosti pána odnaproti v podání Kňažka. Jenže ono se na ten výkvět slovenského herectví tak dobře kouká. ()

Autogram

Trochu dramatický a nakoniec vtipný príbeh rozvedenej ale neosamelej ženy. Kvietik si tu famózne užil rolu opileckého manipulativného hnusáka a Kňažko naivného mlaďasa. Vystrihnúť sa mohla nevtipná groteskná scéna s vŕtačkou, ktorá bola naviac úplne zbytočná. –––– Predsa len, samotná rozvedená žena, ľudia sa na to dívajú všelijako. ()

vitekpe

Polodrama s obcasnou komickou (nebo jinou) etudou. Nevim...trosku divne, i kdyz ja nejsem rozvadejici se zena se tremi detmi... Kazdopadne vesele to moc neni...Kvietik hraje poradnou potvoru. :) P.S.: kdybych byl prase, reknu, ze je to film o mlady zensky, ktera potrebuje nutne sex. To je proste normalni lidska potreba, jinak Vam totiz zacne hrabat... ()

jan72

Rozvedená matka troch detí (M.Vašáryová) sa presťahovala do nového bytu. Jej sused je sympatický muž bez ženy (Kňažko), ktorý má dve deti a koňa, pardon vlastne kobylu. ()

Hombre8

Hloupoučká pohádka pro rozvedené paničky, které u toho jistě uronily, když viděly podobným osudem stiženou osobu, v tomto případě třeskutě naivní husičku. Každá pohádka má dobrý konec, tuná tomu nebylo jinak. Kupa dětí pohromadě, ochotný zaopatřovatel, doktor k tomu, ochránce před Mrakomorem Kvietikem... Ani nevím, proč dvě hvězdy. ()