Petr Vondráček a jeho zajímaví hosté záhy zjistí, co všechno nevědí. (topr harley)

Lyrik

Opět (za pár stovek) jsem byl přítomen jako divák u spousty dílů této talk-show. Klasicky vyvrátím, že by se lidé smáli. Vtipných momentů v pořadu je pár, zbytek je samozřejmě uměle dotáčen (bohužel). Tak či tak, pořad to vůbec není špatný, především charismatický Vondráček dokáže udržet tempo pořadu a zábavně podat informace. Další věcí jsou pozvaní hosté, kteří se také starají o kvalitu. 30% P.S: Po jednom natáčení jsem Bendovce zapaloval cigárko B) ()

rusty09

Někdy zajimavý otázky, ale jinak o hovně. Moderátor celkem dost suchej jako v jeho předchozích pořadech a to, čemu se ty lidi smějou je taky k pláči. ()

poli00

No tak jasný, pořad v podstatě o ničem,ale jsem statistik a statistika mě baví a tím se pro mě stává tento pořad docela zajímavým i když všeho s mírou, většina "statistik" či rekordů zde musíme brát hodně s rezervou především průzkumy veřejného mínění... Navíc a možná si budu protiřečit, ale tento pořad je víc talkshow než soutěž a v této části je to tak na půl, Vondráček je dobrej, o dvojici Holubová, Klepl bych řek spíš perfektní a zbytek docela nuda... takže mojim stylem sledování (občas když je nuda) takovejch 65% ()

LadyPig

Některý statistiky jsou docela zajímavý, ale kvůli ničemu jinýmu bych na to občas nepřepla a to že spíš náhodou než záměrně. ()