Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová (viac)

Recenzie používateľa Honzeechec k tomuto seriálu (2)

Spřízněni přímou volbou (2013) (S01E04)

Na Klusáka s Remundou vyloženě slabota. Šlo z toho vytěžit mnohem víc, takovýdle rozdělení společnosti jsem za svůj život opravdu neviděl. A je to vina především nechutný marketingový kampaně knížete. Nemám pocit že by mu ve filmu nějak nadržovali, záběrů na šílený fanoušky Božského Karla, je tam zhruba stejně jak na postkomoušskou lůzu vyzívající Zemana. Jedinej rozumnej byl ten dredař. Doufam že příští volby budou v klidu, protože s ročním odstupem se ukázalo, že je to stejně jedno kdo tam sedí. Svět se nepsoral, přes všechny hrozby emigrací tak nikdo stejně neudělal, a "kulturní fronta" (kam se dostal i Petr Rychlý :-) se může vymezovat proti politice, tak jak by to mělo bejt dycky. ()

Ubytovny (2015) (S03E03)

Zajímavý téma, kulhající zpracování, Kratochvíl super naopak Čonková je úplně klasická ukázka toho, proč spousta lidí nemůže "sluníčkářům z neziskovek" přijít na jméno - hysterická, ublížená, naivní, přesvědčená o vlastní důležitosti. Popravdě mít hotel, tak budu rád, když nebudu muset ubytovat partu nácků, protože se mi prostě nelíběj. Výmluvy na čórky jsou ale směšný... Nejlepší mi přišla ta ukázka práce úředníků, to je bohužel přesný... ()