Na úspěšnou Bláznivou komedii 1 a 2 volně navazuje Bláznivá komedie 3, která má díky neodolatelné komičnosti Paola Villagia a Renata Pozzettiho velkou šanci na divácký úspěch. Paolo a Renato opět způsobují katastrofy všude tam, kde se objeví - divadlo, kde pracují jako elektrikáři lehne popelem, dva soudce, které mají chránit před zločinci, přivedou do více než trapné situace, poté se oba "starají" o miminko, které se "náhodně" ocitne před jejich dveřmi... Zamilují se oba do jednoho děvčete a zároveň skončí oba jako strážci majáku na pustém ostrově, kde způsobí poslední a konečnou katastrofu. Blázni se vrací !!! (oficiálny text distribútora)

B!shop

Treti dil me ze zacatku bavil vic nez druhej. Jen mi trochu prislo, ze je Villaggio krapet upozadenej. Problem je, ze je tu mensi mnozstvi scenek a nektery jsou az nehorazne natazeny, obzvlast posledni s miminem, diky ktery snizuju hodnoceni z puvodne zamyslenejch 4* na slusny 3*. Ale i tak porad slusna komedie, nicmene je dobre, ze ctvrtej dil uz si odpustili. ()

Fiftis

Tak toto už naozaj nieje nič pre mňa. Nájde sa tu aj pár dobrých a vtipných scén ale to je tak všetko. Ale je pravda, že som videl aj horšie komédie s Paolom Villaggiom. Je tu síce menej príbehov než v minulých dieloch, čo je určite lepšie, ale bohužiaľ mnohé z nich sú opäť v skutku trápne. Sem tam sa ukáže nejaká kozička, ale to nenabudí ani 12 ročného chlapca, ktorý spoznáva svoje telo. Veľmi slabý vývar opakovaných skečov z minulých dielov. Chcelo to ubrať debility a pridať vtipy. Možno by sa naozaj niečomu zasmiať dalo, avšak niekoľko násobné zopakovanie vtipu, aby to pochopil každý primitív, to vždy pochová. Neviem komu treba poďakovať, že sme sa už nikdy nedočkali štvrtého pokračovania, pretože celá séria stála viac menej za vyliž. ()

Fixa odpad!

Už je tomu asi 20 let, co jsem se jako dítě skvěle bavil u prvního nebo druhého dílu. Chtěl jsem se na něj podívat znovu a omylem se mi dostal do ruky třetí díl. Je to vážně dost ubohý a já ač chápu o co jim jde, prostě nemám smysl pro tenhle humor, který baví stylem klaunů děti, ale témata jsou pro dospělé. Ano, zasmál jsem se asi jednou při tom baletu, ale už fakt jenom ze zoufalství. Když jsem se dostal až k tomu, kdy Pozzeto čůral a pořád to ještě komentoval slovy:,,já čůrám, pořád čůrám",snad pro ty, co to ještě nepochopili a scéna ne a ne skončit, prostě jsem to vzdal a vypnul. Myslím, že je to objektivní náhled, jelikož jsem se na to nedíval sám. I ostatní trpěli. Na druhou stranu zjistíte, že je pak všechno ostatní zábavnější... ()

HellFireFery

Říká se "do třetice všeho dobého". V případě série "Bláznivá komedie" to bohužel neplatí. Přestože se na dalším pokračování podílela stejná sestava (i na režisérské a scénáristické stoličce), tak výsledek působí neuvěřitelně amatérsky a humor je zde tlačen příliš na sílu. Díky tomu tento díl ztrácí kouzlo italského humoru, díky kterému jsem si tak oblíbil první dva díly. Český dabing je bohužel kompletně pozměněn a i to filmu jako takovému strhává body. Škoda, že tvůrci nezůstali pouze u prvních dvou dílů, které jsou dnes již zcela legendární. ()

AsylumFan odpad!

Chlapci jsou na tom se sebereflexí asi zhruba stejně jako další megatrapáci Suchánek a Genzer. Oni si snad vážně myslí, že je to vtipný. Bez ohledu na to, že pár vymletých nováckých hlav bude tvrdit, že ano. Ne, není to vtipný. Je to trapný a ubohý. Je to pokleslý humor, který je až k pláči. - 0 %. ()