Zuzka se s Honzou domluvila, že bude mít občas malé volno, ve kterém se bude věnovat bruslení a dalšímu aktivnímu odpočinku. Honza se o Zuzanku už postarat umí a v záloze je připravená i jeho maminka. Květa s Jirkou řeší, co s nejstarší Dominikou. Babičce, u které žije, už přerostla přes hlavu a potřebovala by každodenní rodičovský kontakt. Aby mohla Dominika žít s nimi, celá rodina se musí přestěhovat. Andrea s Jakubem plánují další podnikatelské aktivity, Jakubova rodičovská se jim osvědčila. Lenka překonala zdravotní problémy po císařském řezu a plánuje návrat do práce. Na nový rytmus se dvěma dětmi si zvyká i Martin, který brzy převezme péči o obě. Čtyři rodiny vyrážejí na pozvání štábu na společný pobyt na horách, poznávají se tak konečně všichni navzájem. (Česká televize)

Marze

Série konci symbolicky výletem na běžkách zacatecniku na zbytcich sněhu globálně otepleneho světa v jehož některých částech by se asi měla porodnost regulovat, zatímco ve vymirajici Evropě doplňovane migranty z jiných kultur podporovat. Jak říkal na jedné ze svých přednášek vynikající psycholog Jeroným Klimeš u nás na jednu generaci žen vymre třetina obyvatel. Z žen, které pres den potkáte jich je 80% neplodnych. Ale myslím že tento seriál, byť poctivě natočený, ale k propagaci rodičovství, nebo života na venkově nějak mimořádně nepřispěl. ()