V blízké budoucnosti se zrodil nový typ hrdinů – novodobých lovců skalpů. Poté, co nejmocnější společnosti z mocných ovládly veškeré světové dění, země se změnila v pustinu a největší aglomerace lehly popelem, bylo zapotřebí vytvořit nový pořádek. Čerstvě ustanovená Rada Devíti začala nemilosrdně soudit všechny provinilé a na jejich hlavy vypisovat tučné odměny. Tehdy se objevili oni – lovci manažerů, bezskrupulózních kravaťáků, jež zavinili pád společnosti. Nejslavnějším z lovců se stal Drifter (Matthew Marsden), ale prostý lid měl zanedlouho opěvovanější a pohlednější hrdinku - Mary Death (Christian Pitre). Protože spolu lovci krutě zápolili, málokdo z fanoušků věděl, že jejich dvě největší ikony spolu kdysi tvořily tým. (dopitak)

Dacsus

Je to tak lacné, až postprodukcii uniklo že v pár záberoch zabudli dorobiť triky, ale je to taký úlet, až je to chvílami naozaj vtipné, len hlavná hrdinka mohla nabrať pred nakrúcaním nejakú tu svalovinu, ale v tejto kategórii je to asi aj tak jedno. Tiež by určite veľmi pomohlo vymeniť nemastného - neslaného Marsdena za niekoho výraznejšieho (myslené niekoho šialenejšieho, na spôsob Mela Gibsona) - práve tento človek pôvodne zamýšlanú ujetosť zráža svojím prejavom nechcene naspäť do normálu, z čoho má človek zmiešané pocity... ()

karnifex

No, celkově to mě bylo až moc kůl (no jasně, je to podle komiksu, takže to asi jinak nešlo, ach jo..) a příběh jak ze slohovky žáka 8. třídy. Ale líbily se mi detaily pustin (jak z Falloutu). A některé scény byly dobré (třeba průjezd Zkaženou zemí, ten byl super!), takže můj konečný dojem není až tak špatný, jak se na začátku zdálo.. ()

paradoxman

Tohle jsem proklikal. Snesu jen omezené množství braku a tady ho bylo přespříliš. Alespoň tedy v sympatickém balení v podobě bývalé T-X. ()

Saxos

Ani producírující se Mary Smrtonoška v bíločerveným trikotu a kozačkama s ostruhama to nezachraní. Krev v každým záběru, snaha o kopírování komiksu, padouchové střílej vedle, hrdina nemine, blbý kecy, snahy o vtipy, smrtelné údery končící smíchem, klaunští gypsáci, prostě nepřemejšlet a koukat. ()

BaseDallas

Nie, nie, kamaráti. Tento druh zábavy mi síce absolútne vyhovuje a som v ňom doma, lebo pre mňa funguje ako náhrada za trápne akčné filmy, s hustými tvrďasmi a precoolovánými scénami, a je tu všetko: potoky krvi, rozpolené hlavy, zohavné telá, barbie kráska v roly zabijačky, kopec akcie, a nutná nadsázka, ale vôbec to nefunguje. Pozerám na to a nudím sa k smrti. Žiadna originalita, čo sa spracovania týka, tu nie je, dialógy ma vôbec nezaujímajú, nie to ešte bavia. Vykradnutý Rodriguez, ma napadá pri sledovaní tohto braku, akurát nekope riť a je iba jeho lacnou náhradou. Chýba tomu štava, pre porovnanie, Bitch Slap je na tom omnoho lepšie. ()

Trescha

No potenciál to mělo na největší blockbuster roku... Ovšem miliony dolarů se sypou do Pacific Rimmů a Transformerů a jiných pitchovin. Takže se tvůrci tohoto postapokalyptického nářezu pustili cestou nízkorozpočtového grindhouseovského stylu... Ovšem není to na škodu... Bizarní a krvavě laciný vizuál tomuhle filmu sekne stejně jako to sekne Christan Pitre;-) ()

vobbov

Za normálních okolnosti bych tomuto dílu nikdy 3 hvězdičky nedal, ale co bych neudělal pro nejvíc sexy ,,likvidátorku" ... LOL ()

zekon

Náhul. Tak blbé až je to dobré :-D Je vidět že Saine hltal Rodrigueze a DelTora a na základě asi (neregestruji) komiksu zmixovali scénáristi s režisérem naprosto evidetně Borderlands z PC a Mad Maxe. A povedlo se. Zakrvácené bílé podvazky s krásnou prdelkou co drží kvér jsou hoooodně sexy :) Fakt ujetina pro menší okruh. Slušné vtípky a proplutí starých hereckých tváří. Nicméně.... autoři mají hooodně zkreslený obraz o tom co jsou a jak vypadají cikáni :) Ale co se mi líbilo, žádní romové, ale cikáni, to se může? :) ()

Allein4

Yes! Možná totální kravina, ale za to pořádná stylovka. Paráda! Moc jsem si to užil. Prosím, více takových filmů :-) Rozhodně neváhejte ani minutu, pokud máte rádi akční nářez. ()

Snakefinger

No to byla neskutečná blbost. Ale krásná. Dlouho jsem se tak nepobavil. Lítaly tady končetiny, hlavy, střeva všechno zabaleno do černého humoru a macho akcí. Takže i pitomost aby měla své kouzle se musí umět natočit. O děj tady vůbec nejde přátelé. ()

draxxi

Jezisi, tak to byl ulet... Ale myslim, ze film maximalne plnil ucel. Vytvarna stranka super, ostre tempo, muzika, sympaticky obsazeni, cernej humor... Navic cenim, ze sem necpali zadnou korektnost, 10 typu pohlavi apod. Dokonce Mary Death, prestoze je sexy v kazdym zaberu nikde nemusi ukazovat prsa apod. Ja vazne jen ziral a skvele se bavil... 15/1/2024 71% ()

+sfinx+

Komiksový námět je opravdu znát - v dobrém slova smyslu. To zvláštní prostředí, postavy, brutalita a násilí je jakoby na půl cesty k Sin City, ale stále pevně s nohama na zemi, blíže k realitě. Ještě si ale přibere bojový tanec od Smithových a lehkost a nadhled ze Sejmi je všechny. Vznikne tak oddychovka s Monou a Maxem Paynem. Jediným větším negativem jsou efekty. Myslím, že je opravdu zbytečné a nepěkné když se i obyčejná střelba z pistole musí dodělávat počítačově. ()

RADX1

Ale jo, dle mého jedna z nejlepších (ne-li nejlepších) guilty pleasure tohoto roku. Nic super, ale určitě nic hrozného. Samozřejmě nejvíc zábavní byly tajemstvím opředení gypsies, alias američtí cikáni. :-) Celkově jsem byl příjemně překvapen - soudě dle místních komentářů, čekal jsem něco podstatně horšího. Jen škoda, že některé efekty byly hrůzostrašně digitálně zmršeny (především výbuchy a ohně), naštěstí filmaři nepoužívali jen čiré digitály a zřejmě se většina dělala daleko více po "klasicku". Je to něco mezi 3 a 4*, ale dal jsem 4* i kvůli relativně nízkému místnímu hodnocení. ()

Pe4Ce22

Jo je to šílený, naprosto nereálný a místama stupidní ... ale .. nakonec to celé perfektně zapadne do sebe a filmový fanoušek s otevřenou myslí tento snímek musí ocenit. Už dlouho jsem takhle nebyl překvapen Béčkovým filmem a schovávám si ho do své sbírky. 4 hvězdy ()

Martin.Marty

Jo, prostě jo. Tohle sedlo. Krátký, úderný. Rychlé představení, uvedení do nadsázky a už se jede. Klasický Bééééčkový film, ale jo, ty jsou prostě potřeba hlavně, když tvůrci ví co chtějí tak je to daleko zábavnější než pomatená produkce za desítky milionů marek (nebo čím ty blbosti dneska platí) a prd z toho. V pohodě hlavní představitel, krásná fender bunny :) slizký záporák, vtip, akce, klišé... Co více si přát ke sklence Jacka s colou. Prostě sedlo... Jasných 99%... ()

PORTER44

Není to zas až tak špatný jenom nevím kam to zařadit,chvíli je to akčňák,groteska,komedie,komiks.Atmosféra dobrá,herci taky docela dobrý,akční scény už jsou horší a pokusy o vtipný hlášky se taky moc nepovedly.Příběh nebyl špatný, lovci lidí kteří berou jenom mrtvoly a masakrujou svý úlovky hlava nehlava, akorát ten blbě ukecanej nosič zbraní tam neseděl. ()

Gagin

Je v některých záběrech vidět, že se jedná o levné béčko (kotrmelce aut, projíždění krajinou atd.), ale naopak některé záběry a rvačky jsou fakt na solidní a dobře koukatelný. 60% si tenhle film rozhodně zaslouží. A Pitre? Netřeba rozepisovat že... ()