Zaľúbiť sa v Marrákeši

(TV film)
  • Česko Láska bez máty (viac)

Svobodná matka Saskia je radostí celá bez sebe, když ji úspěšný architekt požádá o ruku a žádá ji, aby se k němu přestěhovala. Jediné, kdo s ní nesdílí štěstí je její pubertální dcera Mira, která sice chce tátu, ale toho biologického. Rozhodne se proto ho vypátrat na vlastní pěst. Na internetu vypátrá, že bydlí v Maracheshi. Vezme maminčinu kredit kartu a o pár hodin stojí u dveřích svého táty, který o Mire nemá ani ponětí. Jako by i mohl? Saskia ho opustila krátce na to, jak otěhotněla s Mirou a bez jakéhokoliv vysvětlení odešla z jeho života...Je ještě možné vrátit dávno rozlomené kousky rodiny do kupy? (TV Barrandov)

BeranSon

Telenovela tak ametérská až je k pousmání. Příšerný dětský dabing, druhořadé prázdné postavy bez špetly slidu, pes který je vlastně blecha, tedy klíště - takže prostě béčko jako Brno... - 2/10 - ()

DEMON odpad!

Ospravedlnujem sa vsetkym zucastnenym na tomto snimku, ale po 25 minutach, ktore som bol donuteny pozerat, som to musel vzdat. Nepozeratelne ani s vypnutym mozgom. ()

Woodstock

"Make love, not stupid romantic love!" Kvalitní skopová, vlastně skopčácká zábava, směle srovnatelná i s těmi nejvýživnějšími venezuelskými či tureckými telenovelami. Hvězda za exotické exteriéry a všechny ty krásné a ve finále i velmi happy lidi. ()

Liqid odpad!

Utrpení na pohled. Příběh o ničem a s tak debilními nápady, že to snad ani není pravda. Doporučuji se na to koukat za trest. ()