SOLOM.

Penny a Devon patří na vysoké škole mezi vyvrhele. Nikdo se s nimi nekamarádí, všichni se jim smějí a tak si za ty roky co se znají k sobě vybudovali opravdové přátelství. Jednoho dne se však všechno změní. Oba si chtějí jednou také vystřelit ze svých spolužáků, donesou jako pomůcku při hodině „Historie“ starodávnou vázu (urnu). Všichni se však jejich výkladu vysmějí a jeden ze spolužáků vylije podivný rosolovitý obsah vázy Devonovi na hlavu. Ten se během okamžiku stává nejobletovanějším chlapcem na škole a může si z dívkami dělat co chce. Samozřejmě toho začne náležitě využívat, jenže jeho podivné chování se přestává líbit Penny, která chce zpět svého starého přítele. Musí si však pospíšit, protože Devon se rozhodl pomstít každému, kdo mu někdy ublížil. Tak tento short je směsicí černé komedie a hororu, která se točí okolo již mnohokrát zaběhlého tématu, že i z outsidera se může lusknutím prstu stát megastar. Začátek mě však moc neokouzlil, protože mi až moc připomínal tuctové americké komedie. Teprve ke konci se vše začalo měnit k lepšímu a tak si i hororový fanda přijde na své. Nejde však o nic světoborného, protože kromě několika pěkných hereček a jedné letící hlavy tohoto tady zas až tolik k vidění není. ()