Co by se stalo, kdyby popelka nebyla dívka, ale chlapec? Charlie je sirotek, jenž žije s nevlastním otcem a s nevlastními bratry. Není ale jen tak obyčejný chlapec. Je velmi talentovaný zpěvák a skladatel. Nemá to snadné, přivydělává si tancováním a zpíváním na ulici. Vše se ale změní, když poznává slavnou zpěvačku Kadee, dceru hudebního magnáta. Splní se Charliemu sen stát se úspěšným zpěvákem? (Reesam)

JUK_JANA

Variace na Popelku jako hudební film pro mládež. A místo pohádkové kmotřičky zvukař v podání Draka Bella (dabovaný Janem Maxiánem). ()

Reesam odpad!

Nápad dobrý, ale typická Disneyovka, jen s tou změnou, že je to od Nickelodeonu. Písničky fajn, ale tím to končí :). ()

oveckaoa

Další verze z Popelek tentokrát naruby. Chlápek zpívá na ulici a chce být slavný ženská zpívá v televizi a slavná je on se zaměstná u nich v labelu  jako uklízeč a jednou si tam zazpívá. Nějaký zvukař to nahraje a dá do éteru pak ho ta holka pozve na ples kde on zazpívá a ona ho hledá. Dobré písničky průměrný film ta černoška byla solidní a ten tanec na tom plese na to elektro byl podařený. 60 procent P.s. ta ženská byla hodně blbá věděla, že ten chlap byl bílý a měl hnědé vlasy a zve si tam na konkurz blonďáky , ženské, černochy. ()

anela.sydarap

Pohodový hudební filmeček, se slušnými písněmi. Myslím, že desetiletým se líbit bude. Připadalo mi to jako podádka o Popelce (v tomto případě spíš o Popelákovi) ze světa showbiznisu. ()