Will ve své mysli rozmlouvá s Abigail, vysvětluje jí princip rybaření. Ve vězení ho opět navštíví Beverly a konzultuje s ním případ. Will je přesvědčený, že vrahem je Hannibal a že zanechal na oběti svůj podpis, a žádá Beverly, aby oběť znovu prohlédla. Beverly souhlasí pod podmínkou, že nebude hledat Hannibalův podpis, ale podpis vraha... Will se domluví s doktorem Chiltonem, že se nechá otestovat, nesmí však o svých zjištěních a pokrocích mluvit s Hannibalem. Doktor Chilton souhlasí. Bela navštíví Hannibala a ten jí vnukne myšlenku, že smrt lze považovat za lék. Brian a Jimmy jsou v terénu a ohledávají tělo – lidský úl. Beverly nenapadne nic jiného než požádat Hannibala o pomoc při hledání podpisu vraha na oběti. Také se mu svěří, že pro Willa vyšetřuje vraždy, ze kterých byl obviněn, výměnou za to, že jí bude poskytovat konzultace... Doktor Chilton začíná Willa testovat. Ten si začíná uvědomovat spoustu zajímavých věcí, které s ním Hannibal provádí. Do léčebny přichází i Hannibal, Chilton mu ale k Willovi zakáže přístup. Beverly se mezitím podaří najít Hannibalův podpis, oběť přišla o ledvinu... (TV Prima)

PaTeXx

Finální pasáž samozřejmě parádní, ale zase mi tady něco překáželo. Asi až přehnané milostné rozhovory Jacka s jeho manželkou. Chápu, že nějaká romantická vsuvka musí být, ale radši bych sledoval ty Willovy bludy než poslouchal řeči o Itálii. Škoda, tohle mělo pětkový potenciál. Po závěru ale doufám, že Hannibal příště nebude servírovat kung-pao. ()

helraiser

No tak ten závěr v podstatě celý díl především jedoucí na romantické vlně a Wilových představách hodně zachraňuje. Prozatím asi nejslabší díl druhé řady, ale i tak se na to kouká pořád fajn. ()

Trevor

Willovi Grahamovi sa podarí presvedčiť Beverly, aby pokračovala v hľadaní stôp na telách obetí v prípadoch, z ktorých je obvinený on a presvedčí ju, že vrahom je naozaj Hannibal Lecter. Taktiež ju pred ním varuje. Crawford trávi čas s manželkou umierajúcou na rakovinu, ale popritom vyšetruje prípad, v ktorom v lese našli mŕtvolu muža, ktorému ktosi vybral oči a časť mozgu, aby tak vytvoril priestor pre včelí úľ. Crawfordova žena sa pokúsi o samovraždu predávkovaním sa morfiom v kancelárii Hannibala Lectera, ten ju však zachráni.Beverly nepočúvne Willovu radu a rozhodne sa ísť na vlastnú pňsť hadať dôkazy v Hannibalovom dome. Až na to, že Crawfordova žena by prirodzene spáchala samovraždu niekde inde, ako u lekára, kde by bol vysoký predpoklad že ju zachráni sa jedná opäť o celkom vydarenú epizódu, aj keď prípad , ktorý v tejto časti vyšetrujú sa spomína vyslovene iba okrajovo. ()