Anderov rebriňák

Réžia:

Karol Spišák

Účinkujú:

Ján Pisančin

Zábavná šou známeho ľudového zabávača Andera z Košíc, vlastným menom Jána Pisančina.  V obľúbenej zábavnej relácii sa môžete tešiť nielen na kvalitnú ľudovú hudbu, no predovšetkým na množstvo nezabudnuteľných vtipov sympatického košického ľudového zabávača Andera v neodmysliteľnej flanelovej košeli, saku a svojskom širáku, ktoré prednáša s nezameniteľným východniarskym prízvukom. Divákom však nepochybne najviac utkveli v pamäti jeho nesmrteľné historky „zo života“, ktorých hlavnými hrdinami sú okrem samotného zabávača Andera aj jeho najlepší kamarát Piťo a manželka Erža! (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone odpad!

Dávno pred tým ako východ našej republiky mediálne preslávili svojimi excentrickými televíznymi výstupmi manželia Mojsejovci, tak tam dlhé roky pôsobil iný podivný exot. Ján Pisančin alias Ander z Košíc sa snažil baviť svoje okolie tým, že hovoril východniarskym dialektom jeden vtip za druhým a toto jeho tliachanie bolo prekladané hudobnými vložkami nejakej amaterskej, krčmovej dychovky. Vtipy boli trapné a hudba úplne mimo môj vkus. Takže odpad! ()

borec999 odpad!

Nezbudnuteľná relácia. Ján Pisančin v najotrasnejšom klobúčiku v Slnečnej sústave predstierajúc že je opitý  so silným východniarskam akcentom a nárečím rozpráva neuveriteľne trapné a zlé vtipy ľuďom sediacim v krčme. Karafa vína na stole (a ďalšia v krvnom obehu) je povinnosť, ak sa chcete na vtipoch zabaviť (ako napr. diváci spolu s Anderom vo vysielaní). Pre tých triezvych pri televíznych obrazovkách je to však na nevydržanie. Alebo teda, aspoň pre mňa určite bolo. Trapnosť na n-tú. 0% ()

GILLWANDER

Anderov východniarsky humor mi nikdy nič nehovoril. Neviem čím to bude ale určite nie kvôli tomu, že som zo západu. Jednoducho je to šašo v trápnom klobúčku a každý tretí mu žere tie jeho nevtipy...20% ()

Martin741

Drahi odpadisti, jednohviezdickovi uzivatelia, lokalne nazorove autority, militantni katolici, nasrane feministky a podobna chamrad a svoloc. Na rozdiel od familie Mojsejovej bol Anderov rebrinak minimalne o 2 stupne vyssie nez spominana rodinka s ich reality sou. A to z jednoducheho dovodu. Clovek mohol po praci dat si v klude kavicku, zapnut TV a nechat sa unasat tymito vtipmi, ktore su navyse hovorene miestnym dialektom. A tie vtipy boli vyborne, akurat uroven relacie trochu kazila dychovka. Ale ked ju clovek nejako obiede pretrpel, a sustredil sa len na smiesne historky Andera /vyborny Jan Pisancin ....../, dalo sa to zniest bez vacsej ujmy na zdravi. A ked to porovnam s Krajickovou relaciou Repete /to bol uz fakt hnoj ....../, tak toto je tak u mna za 69 %. Znesitelny priemer, tak na urovni Slunce, Seno jednicky. ()

Marek1991

Legendárny program, priam východniarska bláznivosť s veľa vtipmi, ktoré boli zlé, priemerné ale aj skvelé a do toho dosť divná hudba, taká polodychovka, taká krčmová zábavka, ale inak sa to celkom dalo. Žiadny mimoriadny program, ale pamätný a svojský. ()