Můžeme dál?

(relácia)

Vítejte v novém soutěžním pořadu České televize, který není jen o vědomostech, ale také o vás a místě, kde je vám dobře. Soutěží budou provázet Miluše Bittnerová a Tomáš Měcháček.
Města, vesnice, samoty, osady kolem řek a rybníků. Vily, statky, sídliště, farmy, hausbóty… Ve všedních chvílích i v okamžicích, kdy něco zvláštního zažíváme. Tam všude bude od září Česká televize. Jací jsme a jak žijeme? Jak dobře známe místa, odkud pocházíme a kde bydlíme? A jsme vůbec tak uzavření, jak se o nás říká, nebo dokážeme být otevření, bezprostřední a soutěživí? (oficiálny text distribútora)

spageta odpad!

Nechápu, proč místo oblíbeného a inteligentního Taxíku, začali vysílat tuhle slátaninu!!! Jinak se to ani nedá nazvat. Mám ten dojem, že se Česká televize začíná pomalu přibližovat nově, primě a jim podobným zhovadilostem. Za chvilku začnou vysílat talenty, big brothery a výměny manželek. Až se tak definitivně stane, televizi vyhodím z okna. ()

Eradin

Tady někdo evidentně nepochopil, co znamená vědomostní soutěž. Během 40 minut položit někdy i deset otázek je prostě bída. Mezi tím je jen naprosto příšerná omáčka, která nemůže zajímat ani mrtvýho koně bez mozku. Moderátoři jsou kapitola sama pro sebe... Jejich projev není vhodný ani do estrády nejnižší kvality, natož do takového pořadu. Děkuji, nechci! ()

Hopi

Viděl jsem jeden díl, z nějakého cigánského ghetta. Nápad zajímavý, ale provedení nevím nevím. První cigoš pupek jak ženská s paterčaty, pronajímá byty, takže je za vodou. Další, pravděpodobně soused typický cigán. Kde pracujete? Teď nepracuji, vozím železo. A otázky, Odkud pochází suši? Ameryka. Který kontinent má nejvíce obyvatel? Čýna. To není kontinent. Aha, tak Ameryka. A pozor, záludná otázka kolik dnů má přestupný rok? Ani po poradě se zhruba dvacítkou sousedů se nedopídili k výsledku, zachránit je musela jedna školačka. Takže ano, pokud jsme měli nějaké předsudky vůči tomuto etniku, jsem rád že nám je Česká televize potvrdila. Ale na druhou stranu vozítko zaparkované před domem zřejmě nikdo neukradl. Ale moderátor je mi velmi nesympatický a zasloužil by nakopat. ()

Víteček odpad!

Ne, obvykle nehodnotím věci po jednom díle, ale tady bych prostě víc nesnesl. Jak mohl někdo tuhle k uzoufání nudnou trapárnu vymyslet a jak se mohou někteří lidé do této zrůdnosti přihlásit nepochopím. Zlatý Taxík. Nikdy jsem ho nijak nemusel a to jejich hrané předstírání mě iritovalo, ale oproti tomuhle je to vrchol televizní zábavy. ()

SallyZen

Samozřejmě Taxík, kterého tento pořad nahradil je mnohem lepší, ale tak nijak výrazně mi nevadí. Když byly zrovna v městě, kde žiju, tak na ulici chytli mojí známou. Dostala celkem těžkou otázku, ale dala jí. Potom byli u druhý známý v bytě, měli fakt primitivní otázky a nevyhráli. Hold pech no. Měcháček je mi docela nesympatickej a Bittnerová v pohodě. Jako pořad nic originálního a extra, ale dívat se na to dá. 35% ()