Suckablood

Scenár:

Kamera:

Jonny Franklin

Ben Tillett

Gotická hororová pohádka na "dobrou noc" od Bena Tilletta a Jakea Cuddihya vypráví příběh Tilly, na kterou kvůli cucání palce přivolala její macecha kletbu. (pan Hnědý)

verbal

Nádherný, gotický kraťas ve verších, který samovolně vybízí k natočení dvojky. Jmenovala by se Suckadick a osmileté holčičky by v ní necucaly jen palce. Už jsem si dovolil zkomponovat i vyvolávací kletbu: "Suckadick, Suckadick, come at night to watch my trick! In creepy darkness show your blaze, so come at night, cum on my face". ()

C0r0ner

Mám jenom jednu výtku (tak jako u mnoha jiných krátkometrážních filmů) a totiž tu, že to bylo moc krátké. V každém jiném ohledu to byla vážně paráda, ale zároveň mě mrzelo, že to tak brzy skončilo, protože jsem chtěl víc a víc. Celovečerák by byl nepochybně naprosto geniální, ale vidět ho je bohužel jenom přání. 90% ()

korbitch22

"Úžasně fascinující".Dobrá kamera, pěkný masky a to je všechno.Otravný komentář ničí veškerou atmosféru, místo toho aby se člověk bál, ironicky a otráveně sem se šklebil.Technicky nadějné, ovšem zabité mizernou režií a trapným zpracováním s ještě trapnější pointou.Další zbytečnej krátkometráž.35%.Suck your dick, bitch. ()

LuiCJ

Ďalší krátky film z dielne britského filmového štúdia BLOODY CUTS. Podobne ako snímok Deathly Presents, je aj tento veľmi kvalitne spracovaný. Týka sa to strihu, obrazu, zvuku a celkového vizuálu. Síce sa nejedná o prvotriedny horor, tá “desivá” atmosféra tam je. Príbeh a celý koncept tohoto filmu je nápaditý a originálny - dievčatko Tilly si často cucá prst a preto na ňu jej macocha privolá kliatbu. A tým pádom je aj poetická časť filmu (dabing) zaujímavo urobená. Ale žeby ma to nejako nadchlo, asi nie. ()

• Postavu škaredej macochy si zahral muž - herec Samuel Metcalf. (LuiCJ)