Tento seriál vypráví příběh několika přátel kolem třicítky; příběh o jejich láskách, zklamáních, úspěších i prohrách. Woo In Young je nezávislá, roztomilá žena, která má trochu problém sžít se s moderní společností. Ale naštěstí tu má přátele Park Seo Yeon a Kim Sung Soo, kteří jí rádi podají pomocnou ruku. (Zíza)

Recenzie používateľa ainny k tomuto seriálu (2)

Season 2 (2012) (S02)

Tři sezóny INR jedu pozpátku. Začala jsem překladem trojky a teď jsem zkoukla dvojku (série mají stejný motiv, ale úplně jiné příběhy). Nevím, která z těch dvou se mi líbila víc. A ono je to jedno. Dvojku jsme si pouštěly s kamarádkou v rámci bruntálského maratónu. A neměly jsme absolutně žádný problém dávat naráz klidně i tři a víc dílů. Žádná hluchá místa. Spousta romantiky a ještě víc humoru. Smály jsme se nahlas a byly chvíle, kdy už jsme se ani smát nemohly (devátý díl, opilá kamarádka a kuřata umírající v Peru jsou nezapomenutelné). Diváka, který zná korejskou tvorbu, překvapí jak dospělé a otevřené tyhle série jsou. Sledující má pocit, že by se k hrdinkám mohl klidně hned přidat, jak mu jejich hovory o partnerech a sexu přijdou důvěrně známé. Určitě by se tu dalo leccos vytknout, ale já už si nic takového nepamatuju. Každá vzpomínka na tenhle seriál mi vykouzlí na tváři úsměv a votomtoje. ()

Season 3 (2014) (S03)

Tak pro mě je Romance naprosto výjimečná záležitost. Co se týká vztahů se vším, co k nim patří, tak to bylo snad to nejotevřenější, co jsem zatím v korejských seriálech viděla. To bylo tak krásně dospělé, že jsem se musela sem tam štípnout, jestli se mi to jenom nezdá. Kolem pátého dílu jsem, pravda, měla docela krizi, protože mi Wan připadal spíš jako stalker, než zamilovaný kluk. Neuměla jsem si představit, co se tam ještě může v dalších jedenácti dílech dít a bála se nudy. Ale pochybnosti naštěstí trvaly jenom malou chvilku a já si pak tenhle netradiční seriál užívala plnými doušky. Ze začátku jsem byla zvědavá, jak to bude klapat Kim So-yeon a Sung-joonovi a musím říct, že byli skvělí. Prostě TO tam bylo. To, co So-yeon předváděla bylo neskutečné. Od naprosté pipky k chladné obchodnici a zase zpátky k zamilované holce, z které naivita stříká snad všemi póry... Já si budu muset pustit kousek IRIS, abych se ujistila, že to vážně byla jedna a ta samá osoba. No a Sung-joon, to je kapitola sama pro sebe. To, že umí hrát pouhým výrazem tváře, dokázal už v Gu Family Book a tady to potvrdil. Nemusel mluvit, stačilo se na něho jenom podívat. Když si k tomu přidáte tři další páry, spoustu krásných myšlenek a dialogů, tak nutně musíte mít pocit, že je ten seriál o prostě o vás. 4,5* ()