Jak zabránit bouračce

Dokumentárny / Reality-TV
Nový Zéland, 2010, 30 min

Réžia:

Greg Heathcote

Seriál o tom jak vyváznout z každé nehody se zdravou kůží, o tom, co dělat v kritických situacích v dopravě. Obsahuje záběry policejních kamer při kolizích, stíhání zločinců a sleduje práci policistů s neukáznenými vodiči automobilů. (oficiálny text distribútora)

majo25

Fakt mizerné spracovanie a do nekonečna opakujúce sa tie isté zábery. Informačná hodnota je takmer nulová, nápady sem-tam dobré, prevedenie však už 0 bodov. Hodnotenie: 35% ()

Laerry

Pořad o trochu jiných "autech" - čím větší stroje (na demolici všeho možného), tím lépe. A k tomu dětinsky nadšený Hammond, který se překvapivě rychle naučí během tří dnů ovládat (skoro) všechna ta složitá zařízení, až jsou z toho ti Amíci pěkně vyjevení (aneb na začátku kecy typu: "tenhle stroj jsem se učil ovládat tři roky... či profesionálem se stanete po deseti letech....) a pak příjde "little fancy Englishman" a vytře jim zrak:)) A největším nepřítelem (Hammonda) jsou chudáčci minivany:D má s nimi vážně problém... ()

Sandeagle

Jak zdemolovat co nejvíce minivanů za použití rozličných pracovních a válečných strojů. Richard si zde vyzkoušel práci moderních tankistů, hasičů, devorubců, šroťáků, skládkařů a mistrů demolice a dokázal, že v tomhle prťavém chlapci z Shyrley ve Velké Británii je víc, než by si kdokoliv myslel. Ve druhé sérii se naopak Richard potuluje Amerikou a zkouší i jiné profese které už se stroji mnohdy nemají co dělat (vždycky se ale nějaké speciální vozítko k danému účelu najde, takže je Hammond jako doma) Pzn.: Milně sdruženo s jinou dokumentární sérií anglické Discovery s Gregem Murphym, zatímco Richard Hammonds Crash Course je z US BBC ()