Na núdzové číslo 911, americkú verziu našej 112, za rok príde okolo 188 miliónov hovorov. Tentoraz je to ale osobné. Jordan Turnerová  (Halle Berry) je skúsená operátorka. Jedného dňa však následkom zlého úsudku skončí telefonát katastrofou. Jordan je otrasená a nevie, či vôbec ešte môže pokračovať vo svojej práci. Potom ale šialenec unesie v kufri svojho auta tínedžerku Casey Welsenovú. Keď Jordan príjme hovor uneseného dievčaťa, jej život sa razom zmení. Uvedomí si, že únos má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila. Jordan sa rozhodne na vlastnú päsť pomôcť dievčaťu a postaviť sa tvárou tvár vrahovi. (TV Markíza)

Sejkorka

Souhlas s jednou recenzí. Dokud zůstala Jordan "jen" operátorkou, byl to špica triller. Jakmile se vydala na osobní záchrannou akci, byť úspěšnou, sklouzlo to do podprůměru. Nehledě na to, že parta vycvičených policajtů na ten úkryt v podzemí nepřišla. Z pohledu hlavního hrdiny to trochu připomíná Psycho (předmětem psychopatie není matka, ale sestra ...). Hale Berry to sluší i v cca 45. Mladá Abigail se taky moc snaží. 3* s odřenýma ušima. ()

99linkin991

Jediný čo mi bráni dať 5 hviezdičiek bol koniec. Inak skvelý film, skvelá hra s kamerou, postupne sa odhaľovali určité aspekty. Určite odporúčam ()

drkaldj

První půlka je vcelku fajn a nemám k ní žádné velké výhrady. Ovšem k té druhé už pár výtek mám. Ta je téměř celá plná klišé a nelogických scén, kdy se vydává hlavní hrdinka neohroženě a sama, bez prostředků na obranu, do nebezpečí. Vážně? Když má kdokoliv utíkat nebo možnost utéct, neuteče, jen stojí, čumí a podobně. Tak dobře to začínalo a celkově budovalo atmosféru, aby to došlo k totální béčkovosti. ()

Charliesed

Líbili se mi zajímavé jakoby "raw" akční záběry zblízka při scénách s únoscem a když se oběť před ním schovávala, to jsem jinde neviděl. Jinak standardní zábavný thriller. ()