Bývalý vůdce motorkářského gangu Onizuka Eikiči pracuje jako zahradník na poloviční úvazek. Stará se o rostlinstvo na střední škole Meišu, kde je svědkem poněkud neobvyklých událostí. Místní ředitelka to ovšem nechce nechat jen tak. Chce, aby její žáci byli na škole spokojeni. Rozhodne se tedy najmout Onizuku jako učitele do problémové třídy a doufá, že se poměry ve škole zlepší. (Zíza)

Zíza

Nemohla jsem si pomoct a musela jsem srovnávat. Nejen s anime (s tím vlastně téměř vůbec), ale hlavně s hraným seriálem z roku 1998, kde Onizuku hrál Sorimači, a musím říct, že tehdejší Onizuka byl mnohokrát lepší. Tenhle se sice taky pral a byl jiný, ale hubu měl plnou patetických keců, které ve školní seriálech slyšíte pořád. A on to do vás pral pořád a dokola a neustále. Už nebyl tak cool a to mi bylo líto, protože Onizuka je zrovna charakter, kterým by japonská televize (a nejen ona) potřebovala osvěžit. Bohužel ho narvali do trochu jiných šatů a udělali z něj řečnícího rváče. Ty pseudo-dojemné scény nedokázaly dojmout, naopak jsem se nad nimi ušklíbala. Prostě nebylo to ono. Ani kdybych nesrovnávala a nejmenovala se to GTO, tak by to stejně lepší hodnocení nedostalo. Chyběla tomu jiskra a určitá jedinečnost. Navíc herecké výkony taktéž nic moc, nejlepší z nich byl Tajama Rjósei aka zástupce ředitele Učijamada. V podstatě tu není nic, co bych mohla vyzvednout. Ale pokud nejste přesyceni japonskými seriály ze školního prostředí, pokud chcete vidět rváče, jak se rvou a sráče jak..., tak se podívejte. Mohlo by se to líbit. Protože ne všechno bylo špatné a ne všechny scény byly přitažené za vlasy. Přeloženo ()

Pirkaf

Je pravda, že k tomuto seriálu nelze příliš přistupovat bez předsudků, protože GTO drama je legendární, nicméně tento Onizuka je více věrný předloze, a proto pro mě perfektní. Oba seriály jsou skvělé. Akorát Urumi mohla být blonďatější.. ^_^ ()