Bei jing yu shang xi ya tu

• Čína 北京遇上西雅图 (viac)

brumbrum

Celkom pekne, aj ked.. - chceli to moc poamerictit a to sa im aj hodne podarilo: kopu hamburgerovitych budov, povinne lezby a jeden buzik, no a samozrejme amicka hudbicka. Ale pribeh je v podstate taka U$ komedio-romanca, cize treba sa povzniest nad fakt, ze medzi milenkami, rozvodmi a pozostalymi detmi bez rodicov, sa utkava velice sladky pekny zamilovany pribeh. Sympaticke herecke vykony a klasicke hamburger-cliche, ibaze s rakosnikmi pre zmenu, takze to neni take zhulene ako original made in ju-es-ej. 3* si to zasluzi ()

Pethushka

Já si teda sympatickou nebo příjemnou hrdinku představuji jinak, ale jakmile se dostala mezi normálnější lidi, byla fajn. Wei Tang je navíc krásná a hrát umí, takže se na ni přirozeně hezky dívá. Její vyvolený u mě spadá do škatulky nepříliš výrazných, avšak celkem milých, herců. Scénář ničím nepřekvapuje, ale není špatný. Film má hezky soundtrack a uvolněnou atmosféru, takže za mě dobrý. 3* ()

ScarPoul

Herecký koncert ústredného dua. Zápletka viac menej banálna hoci aj ona si pohráva s divákom a neservíruje mu všetko na tanieri, ako by sa od žánrovky mohlo očakávať. Čo oceňujem hlavne v rámci akejsi vedľajšej skrytej línie podobnej filmu Sleepless in Seattle. Má to úsmevné momenty a má to aj dramatické momenty, bez toho aby bol jeden výraznejší ako druhý. Všetko je to pekne vyrovnané a nesie sa to vo veľmi uvoľnenom duchu. Hodnotová vec o láske s veľmi prekvapivým finále, ktorá ma bavila od prvej do poslednej minúty. To že je hlavná herečka nádherná píšem už len z povinnosti. ()

kaylin

Na první pohled klasická romance o tom, jak ona je nejprve nepřístupná, trochu mrcha, ale nakonec zjistí, co je v životě skutečně důležité. Tohle je navíc napasováno na to, že ona je těhotná, miluje někoho jiného a jede za ním do Ameriky, aby tam porodila. Hlavní herci jsou natolik příjemní, že vás to bude bavit. ()