Ředitel divadla Robert Dhéry se chystá nazkoušet nové představení, které by mělo být pestrou směsí tance, zpěvu a krásných žen. Název chystaného představení "Ah! Les belles bacchantes" však vzbudí podezření horlivého komisaře mravnostní policie Michela Leboeufa, který se rozhodne prověřit jestli inscenace neobsahuje příliš nemravné výjevy a vydá se na zkoušku, aby na vlastní oči viděl, jestli tu není důvod zakázat ho dřív než se dostane před publikum. Stane se samozřejmě to, co se stát muselo. Robert si Leboeufa splete s očekávaným hercem a komikem a nabídne mu svém představení roli. (oficiálny text distribútora)

Courtemanche

Adaptace divadelní hry, který napsal Dhéry a hráli v divadle rok-dva před natáčením tohoto filmu. Napsaný dobře, a na detaily, třeba scénka na pláži se celkem dobře povedla i tady, anebo i další s klavírem, anebo se zvony, jinak ale režisér tohoto filmu moc komediím bych řekl nerozumí. Celý film je jako kukuřičná semínka rozsypaná na zemi, posbírej je sám. Dobrý je jen v tedy, kdy ta scénka je dlouhá a režie prakticky nemusí do toho zasahovat. Funès dobrý, tento film patří mezi ty filmy, který ho udělali známým (t.j. období 53-56, třeba i Napříč Paříží, anebo -Otec, matka, služka a já), ..před slávou (Nevídáno, neslýcháno ). 2,5/5 ()

fantoci

Krampol to je ten nejhorší člověk co mohl dabovat Funese. V tomhle filmu se snažil ale ve Francouzským originále je líp slyšet co Funes dělá za pazvuky. Za flm dávám dvě hvězdičky a za Funese také dvě. ()

filmmovier

Filmová adaptace slavného divadelního představení Roberta Dhéryho a Louise de Funése pojmenové Ach, ty krásné bakchantky. No, já k tomu nemám moc co říct, nejdřív k filmu. Ono je to fakt nudné, není to sice úplně špatné, ale blbé je to dost. Nebýt Louise, za kteréhó jsem hvězdičku přihodil, neboť to čas od času zachraňuje, bylo by to mnohem horší. Ty nahontinky nebyly ze začátku a´ž tak špatný, ale pak to začala být nuda. Občas se našlo i pár dost vtipných scén - a nejlepší je ta, jak koukají tou klíčovou dírkou na ženský a Louis tam zakřičí originál hlasem... A děj, jako by ani neexistoval, ten je vskutku slabý. Louis vlasatý a kníratý, zajímavě se vztakající a hrající, je z celého filmu nejlepší, není špatný, ale.... Jo a navíc tam často kvoká, což je trapné, když ale mluví, tak jsem se klepal radostí, i když tady ho Krampol ze všech svých Funésovských pokusů nadaboval nejhůř, ale dá se to vydržet, aspoň něco. Takže - pro zaryté fandy Ludovica Cruchota zajímavá zkušenost, ale jen na jedno, velmi, velmi těžké zkouknutí. Za film asi 40%, za Funése (věčná mu sláva) ještě aspoň 13% navíc. ()

mac000

Louis de Funés má příliš malý prostor pro to, aby ukázal svůj komediální talent, a jako herec epizodní role (nenechte se zmást provedením českého posteru k filmu !) je příliš svázán scénářem. Pouze jedna z vaudevillových scén (mniši zvoní ve zvonici na kostelní zvony) nechá výraznější stopu v tomto filmu, jenž je jinak slátaninou kabaretních výstupů, kterou nezachrání ani Robert Dhéry ()

Pitryx

V mini roli se mihl i kulturista Mario David ve svém třetím snímku. No, ale k filmu, stále jsem se nemohl zbavit dojmu, že už tu něco podobného bylo. A i kdyby mne zastřelili, nevzpomenu si. Také stejné zmatky, také spíše jen skeče v divadle, nebo kabaretu? A také tam hrál pan Funés. V každém případě se taneční či jiná čísla, například ten balet, dají přeskákat, ale ona je to celkem švanda. Na svou dobu se tu objevuje sem tam nahotinka. Děj to vlastně nemá. Ku oddychu tak akorát, ale nelze očekávat nic extra. Zajímavé je spíše to, že jsem to nevypnul. Přece jen to trošku zaujalo.          30 % ()

Jonatthan

Ve své době jistě velmi odvážný film. V současnosti se na to ale dívat nedá. Funés s bohatou kšticí ještě nebyl ten pravý Funés. Co se týká dabingu: Krampol se snaží imitovat intonaci Filipovského seč mu síly stačí. Ale pravda je, že v tomto filmu moc práce neměl - 80% svých replik Funés kvoká jako slepice...což jsem nepochopil...no děkuju nechci...spravým si chuť Fantomasem! ()

whale

Moc pěkný film o režii kabaretu se spoustou komických situací, výborným Louisem de Funès a na tu dobu nečekaným množstvím erotiky. ()

Kivis

Naprosto neuvěřitelné. V tom filmu se ale absolutně nic neděje. Ne, děj není nezajímavý. Opravdu tam žádný děj není! Kdybych šel do kabaretu, při sklence vína si povídal s přáteli a na pódiu se jako pozadí odehrávalo tohle, tak budiž. To bych si představit dokázal. Ale jako celovečerní film!?!?! Bojoval jsem ze všech sil a nakonec usnul až pět minut před koncem. Když jsem si to přetočil, abych se podíval, jestli to aspoň nějak dopadlo, dočkal jsem se dalšího překvapení. Ono to nijak nedopadlo. Sorry za vyzrazení konce, ale ono to opravdu vlastně žádný konec nemá. Jako kdybyste si řekli "Tady v tom kabaretu už jsme toho viděli dost, jdem zas o dům dál." De Funés solidní, v některých skečích se člověk i pousmál. Krampolův dabing opět příšerně uhuhlaný. Když to chtěj dělat alá Filipovský, mají pozvat nějakého imitátora a nebo se na to vykašlat (, i když je to smutné) a jet si dabing podle sebe. Lábus to tak udělal a byl docela poslouchatelný, byť se samozřejmě klasice vyrovnat nemohl. Už jsem si říkal, že to přepnu do originálu, ale nakonec jsem to neudělal. De Funés v tomto filmu totiž skoro vůbec nemluví. Jedna hvězdička za historickou hodnotu a za to, že díky filmu můžeme Funése vidět v roli, v níž se na divadelních prknech proslavil. ()

charles3

Nulová zápletka, nulový děj, v podstatě jen sled více či méně zdařilých kabaretních výstupů. Funés je ve své roli dost nesympatický, neustále se pitvořící a nesmyslně kdákající či nesrozumitelně huhlající. Jeho zapojení do programu postrádá smysl a logiku, nemluvě o jeho okamžitě nabytých hereckých, pěveckých, tanečních a hudebních schopnostech. Podobně jako u manželky instalatéra, která je "zfleku" schopná na jevišti předvést akrobaticky-striptýzové vystoupení. Vedle nevýrazného Dhéryho a zmíněného Funése jsem ze známých tváří zaregistroval už jenom Mario Davida (ve vcelku vtipné miniroli) a teprve v posledních 15 minutách konečně i Michaela Serraulta. Samotný program kabaretu, který by měl postupně gradovat, spíše uvadá a závěrečné číslo s mnichy a lany je prakticky nejhorší. Jedinými pozitivy filmu tak zůstávají samotná prezentace známých komiků v době jejich filmových začátků, samotná kabaretní vystoupení (ovšem, jak jsem zmínil, se stále klesající úrovní) a v neposlední řadě také (na komedii s Funésem a hlavně na dobu svého vzniku) překvapivé množství scén s velmi málo oděnými i neoděnými dámami. ()