It's a Disaster

• Austrália It's a Disaster (viac)

Pete a Emma pořádají pohoštění ve svém domě a pozvou další tři páry. Poté, co vypadne proud, jim jejich soused oznámí, že se venku něco stalo. Je doporučeno zůstat uvnitř a  zabezpečit všechna okna a dveře. Z rádia zjistí, že se vzduchem šíří vražedná chemikálie a že jim možná zbývají poslední hodiny života. (FaiThe)

pilarius

Příjemná konverzační komedie se zajímavými, uvěřitelnými postavami a s jako vždy výbornou Julií Stiles. Já ji prostě můžu. Filmu nedovedu vytknout nic konkrétního - snad jedině s výjimkou až přílišného minimalismu (daného patrně rozpočtem). Na rozdíl od filmů s podobným hodnocením ale rozhodně nešlo o ztracený čas. ()

Mishqo

Pseudointelektuálna predapokalyptická konverzačka, ktorá sa hrala na niečo čím nebola. Áno, miestami sa nejaký vtip vydaril ale inak to bolo nemastné a neslané. A herci z podstatnej časti odporne slizkí a dotieraví. ()

Axident

Vůbec ne špatná konverzačka, kde je venkovní apokalypsa víceméně nedůležitým podkresem. Nic světoborného, klasická vztahovka, ale akurátně vtipná. Já se nenudil. ()