Paul McCartney: My Valentine

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia, 2012, 3 min

V hudebním videoklipu k písni My Valentine z McCartneyho patnáctého studiového alba Kisses on the Bottom, které vydal v únoru roku 2012, se ze známých hollywoodských osobností objevili Johnny Depp a Natalie Portman. (R´Hell)

jasse

Krásná píseň a zajímavý nápad. Jak koukám, i znaková řeč má asi své "nářečí", protože Natalie se občas s Johnnym nesejde. :) Každopádně na ni se dívá líp. Na tu kytaru ale nehraje Johnny Depp (i když to jistě umí), ale Eric Clapton. Update: viděno naživo ve Vídni 2013. Paul tu píseň věnoval svojí současné ženě Nancy, hrál ji na klavír a Claptonův kytarový doprovod zvládl s přehledem jeho lead kytarista Rusty Anderson. Za ním byla na velkoplošné obrazovce promítána znaková řeč Deppa a Portmanové. Vypadalo to dobře a možná, že i za tímto účelem ten klip vznikl. ()

Vxxx

Víte jak na mě videoklip působí? Představte si třeba ve škole že je zkoušení. Je tam šprtka Natalie co ví a zná vše a pak je tam zhulenej Johnny, který ještě ani neotevřel učebnici a chytá se toho svého pomysleného stébla :D Natalii Portman já prostě ráda nemám. Johnnyho naopak velmi, ale asi v tomhle neumím najít to hlubší umění který tady popisujete... Ale song hezkej tho... :D 3* ()

dan.pacino

Inu.. není to klip na přivolání depky? Krásná Nat, vážný Johnny, skvělá hudba, celé to dělá dojem uklidnění, ale opak je pravdou. Myšlenky se začínají výřit, černobíle, tak jako natočené video. Myšlenky se začínají bouřit, jak tak koukáte na Nat, jak znakovou řečí opakuje po Paulovi I´m alone a Johnny do toho brnká na struny, pomalu, zamyšleně. Fakt to má hloubku, damn. ()

Ceberus

Netradiční hudební klip se "silent Deppem" a "lipsync" Portmanovou. Údajně existují i varianty pouze s Deppem a pouze s Portmanovou, přičemž se prý oba při znakování dopustili nějakých chyb a přednášeli jiné slovo než to v textu k písni. I tak je ale hezké takto připomenout existenci lidí, pro které sluch není samozřejmostí. ()

ScarPoul

Pre mňa sa jedná o nádhernú pieseň, ktorá sa mi po niekoľkých počutiach dostala pod kožu. Tu sa nám samozrejme ale jedná o klip. Nuž ale čo viac môže človek chcieť? Johnny aj Natalie znakovou rečou spievajú pieseň ako drsná a nežná strana lásky o ktorej pieseň je. Čo viac si romantická duša v upršaný večer môže želať? ()

• K písni vznikly celkem tři videoklipy. V prvním vystupuje pouze Johnny Depp, ve druhém pouze Natalie Portman a ve třetím oba dva. (R´Hell)