Gumballův úžasný svět

• Veľká Británia The Amazing World of Gumball (viac)

Každodenní trampoty bláznivé rodinky v bláznivém světě. Převratný britský animovaný seriál pro děti i jejich rodiče a zvířecí společníky. (Česká televize)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (244)

The Kids (2014) (S03E01)

Skvělý nápad, skvěle vedený, ale trochu pokažený přehnaným používání písní. Hlavně jedna tu trvá 2 minuty, což mi přišlo prostě moc. Silné 4* ()

The Fan (2014) (S03E02)

Sarah je - aspoň pro mě - dost zajímavá postava a tahle epizoda je zase o něco víc představila. Škoda jen toho dost slabého konce, který to stáhl z plného počtu na 4*. ()

The Coach (2014) (S03E03)

Že by 3.série pokračovala v představování vedlejších postav? Tady se zas dozvídáme něco víc o Jamie + jedné, nové postavě. A tuhle epizodu bych označil za povedenou, bavil jsem se u ní, sice mě trošku překvapil ten předěl dějů (nejprve se to věnuje Coachovi a hodinám tělocviku, pak Jamie), ale ten konec, ze kterého jsem byl šokován stejně jako Gumball s Darwinem, tu slabou 5* dám. ()

The Joy (2014) (S03E04)

Sice je to slabých 5*, ale epizoda to byla skvělá, s ještě lepším nápadem. ()

The Puppy (2014) (S03E05)

Některé scénky jsou skvělé, ale celkově mě to nepobavilo tolik, jak mohlo. A taky mám rád želvy. 4* ()

The Recipe (2014) (S03E06)

Ten nápad je geniální, ale bohužel mě ta epizoda nepobavila tak, jak mohla. Jinak je to další epizoda, kde se víc představuje další vedlejší postava, tentokrát Anton. 4* ()

The Name (2014) (S03E07)

Tak jsem se zase po nějaké době dočkal další geniální epizody, opět s absurdním a až schizofrenním nápadem. Tahle navíc dokonale fungovala, bavila mě od začátku do konce a snad jí ani nemám co vytýkat. Prostě další důvod, proč mám tenhle seriál tak rád. 5* ()

The Extras (2014) (S03E08)

Jak se v druhé a evidentně i třetí sérii představují vedlejší postavy, tak tahle epizoda to vzala rázně a nikoho jiného než ty vedlejší zde nemáme (kromě Gumballa s Darwinem - ve vedlejších rolích). Ono to překvapivě ale fungovalo a bavilo celkem dobře, akorát mi na plný počet něco málo chybělo. Silné 4* ()

The Gripes (2014) (S03E09)

Hodně povedená epizoda, u které jsem se dost bavil a často i nahlas. Navíc to má skvěle vedený příběh a celkově to prostě funguje. Kromě strašně utnutého konce si nemám na co stěžovat. Slabých 5* ()

The Vacation (2014) (S03E10)

Tak tohle byla naprosto skvělá epizoda. Hodně se mi líbil ten nápad, celkový průběh epizody, párkrát jsem se i zasmál nahlas, dokonce pár scén mi připomnělo Wolf Creek. Osobně bych tuhle epizodu označil za jednu z nejlepších, jakou jsem zatím viděl. 5* ()

The Fraud (2014) (S03E11)

Z těch všech epizod, které jsem dneska viděl, byla tahle nejslabší a nejmíň vtipná, ale i tak je dobrá a líbila se mi. Každopádně o všechnu zábavu se zde postaral hlavně Gumball s Darwinem, hlavně ze začátku. Ředitel Brown mě zrovna nepobavil. 4* ()

The Void (2014) (S03E12)

Ten nápad je geniální. A jo, je pravda, že na Molly jsem časem nějak pozapomněl... Asi bych na ni neměl zapomínat, ať chudák neskončí tam, kde předtím. Jinak je to další skvělá epizoda, i když tady se mi spíš líbil děj než humor. 5* ()

The Boss (2014) (S03E13)

Tady se mi opět víc líbil děj než humor, ale na té myšlence, kterou tahle epizoda má, něco je a za to tu slabou pátou hvězdu přidám. ()

The Move (2014) (S03E14)

Dějově dost chaotická epizoda, i když musím přiznat, že jsem se u ní bavil slušně. Silné 4* ()

The Law (2014) (S03E15)

Celkem dost povedená epizoda, která sice dokonalosti nedosahuje a mezi ty nejlepší se pro mě nezařadí, ale na slabých 5* je. A opět tu má hlavní roli další vedlejší postava. ()

The Allergy (2014) (S03E16)

Je pravda, že ten konec se dal dost jednoduše odhadnout, ale i tak jsem se skvěle bavil a těch slabých 5* tomu dám rád. ()

The Mothers (2014) (S03E17)

Tak tady tvůrci rozjeli zajímavý (a opět šílený) nápad, akorát asi nevěděli, jak ho dost využít na celých 12 minut, jelikož ten konec, kdy Nicole přijde a superhrdinským způsobem zachrání Gumballa a Darwina, přišel takový navíc. Ale zase je tahle část z celé epizody nejvtipnější. Jinak tenhle souboj by si zasloužila vyhrát matka Banána Joea, protože dokázala přežít takových věcí, že to skoro až možné není. 4* ()

The Password (2014) (S03E18)

SPOILER Tak tentokrát už jsem Anais prohlédl. KONEC SPOILERU Každopádně tahle epizoda byla poněkud průměrná - na průměr Gumballa - což jsou prostě 4*. Tak je taky dám. ()

The Procrastinators (2014) (S03E19)

Dost zvláštní. Na jednu stranu jsem se u toho fakt skvěle bavil a párkrát i zasmál nahlas, na tu druhou se jednalo jen o sled scének a místy poměrně nudný. Navíc myslím, že na téma prokrastinace mohli vymyslet něco chytřejšího. Ale tak co už, 4* si to zaslouží. ()

The Shell (2014) (S03E20)

Epizoda, ve které, jako jedné z mála, dojde k nějakému posunu "děje". A já už dřív věděl moc dobře, k jakému, akorát jsem nevydržel čekat, až se k ní vůbec dostanu. Ta epizoda je naprosto skvělá, jak humorem, tak i vývinem děje, který zde funguje snad nejlíp ze všech epizod, které jsem zatím viděl. A scéna kdy dojde k tomu, na co bych jinak čekal dvě a půl série, je naprosto skvělá. Víc ale říkat nebudu, jen se na to podívejte sami. 5* ()