Star City sužuje série záhadných vražd a Felicity se ze všech sil snaží odvrátit apokalyptický útok Caydena Jamese. (Netflix)

micle21

Už aby tu byl Slade...silně to přešlapuje na místě, zápletky nezajímavé. Doufám, že to bude poslední série. Oliver je furt skvělá postava, ale jeho příběh už je vyčerpaný. Spojit všechny seriály v jeden a je tu pecka. ()

FandaF

Bezva. Felicypizda opět komplikuje děj co se do ní vejde, chvílemi drmolí tak, že si ani sama nerozumí, Laurelpizda všem slušně topí, Olík je na důchodě s občasným odskočením do terénu a čmoudík Johny dělá, že do důchodu nepatří i když tam měl být už dávno... A po celou dobu trvá IT lobotomie diváka s cílem snížit mu IQ na IQ houpacího koně... ()

Caszidy

Věra Pohlová to téměř dokázala! Ty internety, které každého jen otravují, se sice nezakázaly, ale geniální tvůrci Arrowa se rozhodli, že je není třeba zakázat, nýbrž zničit. Bravo, tak "geniální" zápletku a hlavně provedení, jsem skutečně ani v tak "přisledovánívypnětemozek" seriálu, jakým se Arrow v průběhu šesti let bohužel stal, nečekal. Je fajn vidět Michaela Emersona jako hlavního padoucha, nicméně jestli ho tvůrci vyplýtvají na takovouhle blbost, tak asi opravdu nezbyde, než se seriálem po téhle řadě rozloučit. Snad aspoň následující epizody se Sladem "Deathstroke" Wilsonem budou stát trochu za to. ()