Oliver coby starosta čelí své největší výzvě. Městská rada se chystá hlasovat o jeho odvolání a Oliver se snaží nasadit všechny páky, aby zůstal starostou. Když na něho zaútočí Samozvanec a zraní i členy jeho štábu, Diggle s týmem vyrazí, aby se Samozvance zbavili jednou provždy. Zabrání tak atentátu na Olivera a ten ve snaze zachránit své postavení starosty veřejně přizná, že za smrtí detektiva Malonea stojí Green Arrow, z něhož se tak stane veřejný nepřítel. Navíc se po střetu Samozvance s Prométheem ukáže, že Prométheus je ve skutečnosti návladní Chase, který Oliverovi oddaně pomáhal přestát řízení o jeho odvolání. Thea, která chtěla Oliverovi pomoci špinavým politikařením, zpytuje svědomí a odchází, Felicity se znovu spojuje s hackerskou skupinou Helix. (TV Nova)

micle21

Tak jsem si to myslel úplně opačně. Původně jsem si říkal, že jeden z nich je Malone a Adrian Vigilante, takže kdo je sakra Vigilante? Tak moc bych byl rád, kdyby to byl někdo neznámý. Jsme ale u 15. dílu, už víme identitu záporáka a je cítit natahování..co bude dál? Oliver odpravil GA hezky ve stylu Temnýho rytíře od Nolana (samozřejmě pro dobro města) a zase Pandora (avatar a milion jiných), popřípadě Helix (Assassins creed). Ty názvy je fakt asi nebaví vymejšlet originálně. ()

FandaF

Je neuvěřitelné jak se seroš stále víc propadá do sraček... Postavy jsou čím dál přicitlivělivější, všichni fňukají a lížou si řitě... A do toho teplometi, čmoudi a ostatní kreténi. Vlastně skoro všichni se teď chovají jako kreténi. Ach jo. ()