„Ďalší, prosím!“ Týmto heslom sa už celé generácie riadia ženy v rodine pôvabnej zubárky Isabelle (Diane Kruger). Už viac než sto rokov totiž, akoby v dôsledku nejakej zvrátenej kliatby, všetky prvé manželstvá jej ženských predkov skončili v troskách – a až manželstvo číslo dva im prinieslo vysnívané šťastie! To, samozrejme, chce Isabelle tiež, podľa možností so svojím priateľom a kolegom Pierrom (Robert Plagnol). A preto, aby sa vyhla onej „kliatbe“, vymyslí zdanlivo dokonalý plán – rozhodne sa nájsť nejakého somára, zviesť ho, vziať si ho a obratom sa s ním opäť rozviesť, aby sa potom konečne mohla vydať za muža svojich snov! To síce možno jednoducho, keby tým „somárom“ nebol svojrázny Jean-Yves Berthier (Dany Boon), redaktor známeho cestovného magazínu, ktorého musí doslova prenasledovať od Massaiov na Kilimandžáre až do Moskvy, aby získala, čo chce! (TV Doma)

farinelli77

Ani si nepamatuji, kdy naposledy jsem viděl tak skvělou romantickou komedii, která by mě nenutila po čtvrt hodině přepnout, ale naopak mě každou minutu víc a víc vtahovala do děje a já se celý film výborně bavil a byl odměněn i sice předvídatelným, ale přesto krásným a díky Dianině "revui" originálním koncem. Diane byla opět okouzlující a její nečekané taneční kreace na konci přímo fascinující! Hollywood se má od Evropy ještě hodně co učit, jak se dělá skutečně dobrá netuctová romantická komedie, v které každou minutu neobtěžuje typický americký patos, prázdná gesta nebo trapnost přehrávajících "megahvězd"! Obrovský dík za takovéto evropské klenoty! ()

Filooos

Ačkoli nejsem zrovna hltavec romantických komedií, tak tahle mne dostala velice příjemně, asi jako Francouzský polibek. Pokaždé, když si potřebuji odpočinout a pobavit se, vím, že nezklame.... ()

macherano

Po dlhom case davam romantickej komedii viac ako tri nadherna diane sa sem uplne hodila a aj ked ste vedeli ako to skonci chcete vediet ako to bude prebiehat ()

viper65 odpad!

Dany Boon & Diane Kruger. sú dobrý herci pre nie celkom dobrú komédiu. Chýbajú tu najdôležitejšie veci, ktoré robia komédiu, komédiou. Dobre napísaný scenár, kvalitné dialógy a poriadny režisér. To, čo zostalo je CHAOS! Príbeh nemá pointu a chýba prekvapenie na konci. O nelogickosti správania sa postáv ani nehovorím. Ak aspoň trochu zapremýšľate pochopíte, že v tom filme nefunguje nič! Tvorcovia sa pokúšajú zakryť rýchly strih ešte rýchlejším nástupom dialógov. Je Film je zjavne vyrobený pre dotácie od francúzskej vlády na udržanie ročnej produkcie. Divák, ktorý sa chce zabaviť má jednoducho smolu. ()

sun.eagle

Příjemná komedie, která rychle odsejpá. Na tu romantiku jde originálním způsobem a přináší to řadu vtipných situací. Bavilo mě to měnící se prostředí, kdy se začne ve Francii a přes Dánsko, Keňu, Moskvu se vrátíme zpátky domů do Francie. Mám jedinou výtku, ale v romantické komedii docela zásadní. Hlavní hrdinové oba jsou skvělí, hlavně Diana Kruger ač tu hraje docela mrchu je okouzlující. Chci říct, že každý zvlášť je zábavný a ty jejich přestřelky jsou zábavné, ale chybí mi mezi nima chemie. Tu osudovou zamilovanost jim prostě nevěříte. ()

BStone

Bohužel jsem lehce alergický na komedie, ve kterých se hlavní postavy chovají neuvěřitelně a kreténsky. Což je v tomhle filmu naplněno měrou vrchovatou. Isabelle má v hlavě trauma z toho, že se všichni v její rodině v prvním manželství rozvedou. Tak si za zády svého přítele domluví svatbu načerno. Když to nevyjde, ujetým způsobem balí největšího pitomce v letadle, letí s ním do Afriky aby si ho vzala netušíc, jak ho teda pak ještě donutí k rozvodu. On jasně ví, že není zrovna idolem žen, přesto dál pokračuje v zamilovaném tokání a ještě větších stupiditách, aby pak tradičně prozřel. Díkybohu že Isabell hrála úchvatná Diane Kruger, která je vždy skvělá, narozdíl od "svělého" plánu ve filmu. Za Diane taky druhá hvězda. 40% ()