Vražedná minulost

Mladá dívka je vězněm časové smyčky, která se ale ne vždy opakuje stejně. Musí odhalit pravdu, nicméně její činy ovlivňují ji i další osoby. (Filmbox)

JohnCZ

Z Haunter jsem měl až do poslední chvíle pocit, že půjde o děsnej průser a to i přestože v tom hrají taková jména jako jsou Abigail Breslin a David Hewlett a režíroval to Vincenzo Natali, který mě naprosto odrovnal Kostkou. Jsem rád, že se tak nestalo. Pokud bych film hodnotil z hlediska hororu, jednalo by se o těžký průměr, ale zaujal mě především nápad tak trochu inspirovaný filmem spoiler The Others + několika dalších filmů. Pointu filmu jsem zdánlivě prokoukl hnedka ze začátku, ale film umí překvapit i v pozdější fázi. Ve výsledku je to trochu překombinovaný horor, ale (nejen) díky Abigail zábavný až do konce. Škoda, že posmutnělou atmosféru úplně zazdila pitomě zvolená hudba u závěrečných titulků. ()

Fr

,,JAK DLOUHO UŽ JSI PROBUZENÁ…" /// Dům v mlze, časová smyčka, duch… sázka na zajímavou myšlenku, příběh postavenej na otazníkách – pocaď je to v pořádku, dokonce by to mohlo i bavit. Ani nevadí, že to není moc strašidelný. Co (mi) vadí je A.Breslin. Soráč holka, ale ty ten film pohřbíváš víc než kraviny ve scénáři a chybějící rejžovi koule! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistil jsem, že su mrtvej (vod pasu dolů? Tak to nevyřeší ani Abigail…). 2.) Dával jsem hodiny herectví Abigail Breslin. 3.) Thx za titule ,,Ergulis" a ,,AUGE". /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

kaylin

„Haunter“ není výjimečný horor, ale kdyby každý horor byl točený alespoň takhle, tak je úroveň celého žánru naprosto někde jinde. Ano, místy je to trochu překombinované a samo se to trochu zamotává, což není potřeba, protože ten film funguje dobře a drží divákovu pozornost. Díky tomu pak máte možnost sledovat něco, co vás bude bavit a co si užijete i jako fanoušci hororu, protože sem tam vás klidně zamrazit může. ()

zbyshek

Prvotní nápad byl zajímavý, ale jak plynul čas, postupně se z toho stávala patlanina s lekačkama pro děcka. K mému neuspokojení velkou měrou přispěla Abigail Breslin, jelikož její ustrašený obličej a grimasy byly falešnější než nespočet pištějících blondýn v tílku utíkající v céčkových hororech před vrahem s kudlou. 20% ()

Dellamorte

" Na Hromnice o Hauntera více ". Alebo ako sa Natali zamotáva do filmárskej pavučiny, za výdatnej pomoci huh dostupných ( a pomaly všade videných ) výplachov na povzbudenie popcorn vedra, aby bolo the megahuh. Za výborného Stephena a napriek trendovému využívania oldies skladieb ( J.Angel ) si vytrhnem 3 rezáky aj keď jeden bol mliečny. Apropó Abigail, tá bola ktorýmkoľvek palcom nadol ! ()

• Film se natáčel v Torontu a Brantfordu v Ontáriu v Kanadě. (rafix)
  • V scéne, keď Lisa (Abigail Breslin) otvára skryté dvere od "jaskyne", sa v zámku kľúč nenachádza. V nasledujúcom zábere tam už ale je. (danci7891)
  • Lisa (Abigail Breslin) má na sobě většinu času tričko s britskou hudební skupinou Siouxsie and the Banshees. (Kejf.)