Dospeláci 2

• Česko Machři 2 (viac)

Pred troma rokmi zažil Lenny (Adam Sandler) s priateľmi z detstva Marcusom (David Spade), Ericom (Kevin James) a Kurtom (Chris Rock) úžasné leto, na ktoré nedokáže zabudnúť, ani keby chcel – a on, pochopiteľne, nechce -, takže asi veľmi neprekvapí, že rozhodnutie dopriať svojim deťom, a tak trochu i sebe, vrchovato podobnej zábavy, nevyhnutne vyústi do rozhodnutia presťahovať sa do rodného mesta! Koniec koncov, čo môže byť lepšie, ako vychovávať deti spolu s kamarátmi, nonstop naladenými na rovnakú vlnovú dĺžku, a ich (dúfajme) rovnako skvelým potomstvom? Nanešťastie sa však relatívne rýchlo ukáže, že život a vytúžené sladké ničnerobenie človeku dokážu poriadne osladiť nečakané komplikácie v podobe tyranov, ktorí vám znepríjemňovali spätne inak vcelku idylicky vyzerajúce obdobie školskej dochádzky, ale i tyranov, ktorí sa o to isté snažia u vašich detí. Za zmienku ale rozhodne stoja i psychopatickí účastníci cestnej premávky, strážcovia zákona pod vplyvom a celá plejáda rôznorodo vyšinutých spoluobčanov. (TV Markíza)

BlackLucy

Skvělý skvělý skvělý!! Prostě nemám, co dodat .. Od začátku do konce jsem umírala smíchy, dějově teda nic moc, ale parta A. Sandlera to úžasně vyplnila .. Doufám, že bude další díl nebo natočí něco podobného :) ()

Michalinkaa

Opět mě všichni rádoby filmoví kritici překvapili. Šla jsem do kina s tím, že to určitě bude typická Sandlerovka a byla. A mě teda rozhodně nezklamala!! Já, a vlastně celé kino se smálo od začátku až do konce, pro mě to bylo perfektní zpříjemnění večera a mě se to líbilo. A ten Lautner mě teda překvapil, a bavil me celou dobu...Já se bavila od začátku do konce, a fakt, že to vlastně ani nemá děj, mi nevadil. Splnilo to to, s čím jsem tam šla. Neposlouchejte ty, co dávají odpad, pokud Vám stačí klasický americký Sandlerovský humor pro zlepšení nálady jako mě, rozhodně doporučuji vidět.. =) ()

Mr.Corpse

Pokud mám srovnat první a druhý díl tak jednička byla beze sporu lepší. Někdo odsuzuje, že s tu krká, prdí apod, a že to nedává smysl. Viděli jste prcičky ...? Šukání, a ano i prdění .... Toť vesměs vše. A teprve teď hodnoďme americké komedie dle smyslnosti či stupidity ... Já mám jasno ... * * * * !! ()

tomkat

Přiznávám, že JúEs filmy postavené na "srandovních" nechutnostech obecně hodně nemusím - ale tady to bylo navíc bez jakéhokoli dalšího nápadu nebo zajímavého příběhu, často i bez všeho smyslu. Takový americký Kameňák... 1* za Shaquilla, který k mému velkému překvapení hrál vesele a přirozeně. ()

Misuli

Jsem náročná, když i u komedie hledám aspoň minimální dějovou linii? Občas jsem se zasmála, umím se smát i nechutným věcem, ale toto bylo spíše už trapné :/ Vlkodlak T.Lautner se svou Capoeirou, či co to bylo, sexy Salma Hayek, klasický Sandler, poprděné černé mimčo a jelen v říji. Nic víc mě asi nezaujalo, jak v pozitivním tak negativním slova smyslu. ()

El_Barto

Grown Ups 2 se bohužel nevyhnuly onomu nepopsatelnému „dvojkovému komplexu“, který má většina komedií, jednička byla perfektní a tak bylo na dvojku moc očekávání, které bohužel nenaplnila. Ačkoli když se povede „zapomenout“ na jedničku, je to víc než slušný film. Humor se posunul, stal se ještě víc tělesným než v jedničce, proti gustu žádný deputát, svého diváka si určitě najde… A ještě něco, Taylora Lautnera Machři fakt nepotřebovali… ()

Dexter94

Tento film může mít kladné hodnocení pouze od lidí s nižším IQ než je hodnota hodnocení toho filmu. Jednu hvězdu film ode mě dostal za placáky do vody u kterých jsem se od srdce zasmál. Jinak to bylo šílené utrpení - trapný humor nepopsatelného rozměru. Jen u mála filmů jsem si po odchodu z kina řekl: "Bože, proč???". ()

Mexican82

ak ta prva cast posobila ako "rodinny film" toto bol az prilis chladny kalkul - nemozem si pomoct, ale vykradnutych scen z jednotky tam bolo az prilis vela.. Jednu hviezdu pridavam za sexi car wash (lol), v zasade je film zufalo podpriemerny aj na Sandlerov standard ()

JAzzeURo

strasny film bez jedine vtipne vety. Vse pusobi nućene a trapne. Od Sandlerovky si clovek moc neslibuje, ale tenhle film je naprosto nekoukatelny. ()

WOR3CH odpad!

Jednička byla průměrná, ale dalo se to. To, co tvůrci předvedli v pokračování je neskutečné. Fekální, rádoby humor na každém rohu, do toho scény s efekty jak z béčkových filmů, zprzněný dabing a mnoho dalšího.Tohle určitě nedoporučuji ani na dlouhé zimní večery. ()

sestki

Fakt nechapem tych blaznov, co si idu pozriet film, o ktorom uz dopredu vedia, ze mu daju odpad. P.. na Sandlera a aj tak na to cumia. Je to chore! ()