Tajny sledstvija - Season 6 (2006) (séria)
Hrajú
Anna Kovalčuk
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Sergej Baryšev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vjačeslav Zacharov
Sovietsky zväz
Alexandr Novikov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Svetlana Ščedrina
Sovietsky zväz
Oleg Almazov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Emilija Spivak
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Grigorjev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Miroslav Malič
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Anna Banščikova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Katarína Veľká (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Zlata Ilčenko
Rusko
Vladimir Akimov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Jakovleva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Špilko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Čudakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Apoštol (2008) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vadim Romanov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Alexandrov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Mundum
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Anton Syčjov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)