News Night přinášejí informace z Egypta o demonstraci na náměstí Tahrír. Události komentuje přímo z Káhiry Elliot Hirsch (David Harbour), jeho šéfproducent Don je však nespokojen s tím, že má Elliot příliš málo aktuálních informací z místa dění. Krátce nato je Elliot zbit davem, když se snaží udělat reportáž přímo z náměstí. Neal (Dev Patel) využije svých životních zkušeností a naverbuje pro News Night Egypťana s přezdívkou Amen na post reportéra, aby dodával aktuální informace a reportáže. MacKenzie žádá Sloan o rychlý kurz ekonomie a je velmi překvapena, že se novinky o svém současném vztahu dozvídá z bulváru. Moderátor ranního vysílání na ACN nevybíravě komentuje situaci kolem Willa a MacKenzie, proti čemuž rychle a tvrdě zasáhne Charlie. Will se dozví o chystaném útoku bulváru na MacKenzie a pokusí se situaci uklidnit vyjednáváním, vlastní hrdost mu však jeho plán neusnadňuje. Mezitím Amen beze stopy zmizí, Neal burcuje celý tým k jeho nalezení a Elliot přichází díky svým kontaktům s informací o tom, kdo reportéra zadržuje a za jakých podmínek bude propuštěn. (Necrotongue)

Necrotongue

Pátá epizoda mě bavila a určitě bych ji ohodnotil čtyřmi hvězdičkami, kdyby nepřišel smrtící americký závěr s nadšeným potleskem podávaným s hektolitry patosu. Tahle odpornost mi zkazila celý díl, ale vzchopil jsem se a nedovolil jsem svému zklamání, aby se hodnocení zhroutilo pod 3*. ()