Réžia:
Marc RothemundKamera:
Martin LangerHudba:
Gerd BaumannHrajú:
Kostja Ullmann, Anna Fischer, Inka Friedrich, Ben Braun, Amber Bongard, Nina Gummich, Roman Knižka, Sina Tkotsch, Simone Hanselmann, Matthias Kupfer (viac)Obsahy(1)
Lila sa práve vrátila do Berlína po tom, čo strávila rok v USA a zisťuje, že všetko sa zmenilo - jej matka sa opäť zamilovala a jej malá sestra je zbláznená do nejakej novej skupiny, o ktorej Lila nemá ani potuchy. Ale aj Lila sa čoskoro zamiluje do chlapca menom Chris. Nevie pri tom, že Chris je práve spevákom Berlin Mitte a najväčším idolom dievčat a aby to tak podľa manažérov aj ostalo, mal by stále vystupovať ako nezadaný. (oficiálny text distribútora)
(viac)Hrajú
Kostja Ullmann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Prameny života (2013)
Rande naslepo (2017)
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Anna Fischer
Najlepšie filmy:
Vražda bez dôkazov (2014) (TV film)
Heiter bis wolkig (2012)
Tajomné hory: Obchodníci so smrťou (2021) (TV film)
Inka Friedrich
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Konečná uprostred cesty (2011)
Willenbrock (2005)
Pred rokom v zime (2008)
Ben Braun
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Dnes som blondínka (2013)
Nezadaný podľa zmluvy (2010)
Amber Bongard
Nemecko
Najlepšie filmy:
Štyri minúty (2006)
Oranžové léto (2011)
Víchor (2013)
Nina Gummich
Najlepšie filmy:
Most špiónov (2015)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Roman Knižka
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Dvojčata (2002)
Reine Geschmacksache (2007)
Temný les (2020) (seriál)
Sina Tkotsch
Nemecko
Najlepšie filmy:
Cesta do neba (2015) (TV film)
Nočná mora (2015)
LenaLove (2015)
Simone Hanselmann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Free Rainer (2007)
Nezadaný podľa zmluvy (2010)
Krvavé prázdniny (2000)
Matthias Kupfer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Pred rokom v zime (2008)
Picco (2010)
Lilli Fichtner
Nemecko
Najlepšie filmy:
Biela stuha (2009)
54 hodín (2018) (seriál)
Konferencia vo Wannsee (2022)
Nicole Mercedes Müller
Nemecko
Najlepšie filmy:
Goodbye Berlin (2016)
Život v utajení (2016) (TV film)
Aus der Haut (2016) (TV film)
Marian Meder
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Albánec (2010)
Das schönste Mädchen der Welt (2018)
Pápežka Jana (2009)
Ralph Misske
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Proti múru (2004)
Solino (2002)
Studené léto (2006) (TV film)
Magali Greif
Nemecko
Najlepšie filmy:
Elementární částice (2006)
Nezadaný podľa zmluvy (2010)
Požičaná rodina (2006) (TV film)
Ole Fischer
Najlepšie filmy:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Nezadaný podľa zmluvy (2010)
Miesto činu (1970) (seriál)
Franziska Wulf
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Slunce a beton (2023)
Už je tu zas (2015)
Len Boh ma môže súdiť (2017)
Frank Streffing
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Víkendoví rebeli (2023)
Nezadaný podľa zmluvy (2010)
Pauline Fuchs
Najlepšie filmy:
Nezadaný podľa zmluvy (2010)
Ve Spessartu opět straší! (2010) (TV film)
Petra Marie Cammin
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Most špiónov (2015)
Víkendoví rebeli (2023)
Lekná (2002) (TV film)