Rok Václava Klause

(relácia)
Publicistický
Česko, 2012, 30 min

Speciál Televizních novin. Exkluzivní živý rozhovor s prezidentem republiky o uplynulém roce. Moderuje Markéta Fialová (oficiálny text distribútora)

Čtec

Poměrně zajímavý rozhovor v nevkusném prostředí. Docela jsem Klause litoval, do čeho si to musel sednout... A říkal jsem si, že takový TGM se tváří v tvář Karlu Čapkovi asi mohl lépe koncentrovat, než Václav Klaus při pohledu na odvážně odhalené nohy Markéty Fialové. ()

igi B. odpad!

Faust a Markéta me(r)diálně pro národní stádo při mudroslužbě k obrácenému satanovu číslu... Ejhle Mistra realityšou... %-o . . . Jak pravil Jakl, V. K. je konzistentní. Leč nalijme si čistého vína - je to >hnus fi/jalovy< - ano pane prezidente! . . . A v tomto novoidním >pyjárovém< publicizmu (klausizmus ;o) podbízena je stádu mizernou formou jen obsahově marná kvintesence myšlení a bytí nemocného ducha a jeho špatné aury v přímém přenosu... °-[ . . . A je šílené si uvědomit takto ve vší prostotě, kam až dospěla naše >sametem< zdebilnělá zem a společnost za ta leta popřevratová! . . . Да здравствует товарищ Клаус! Nebo jak se jmenuje... %-[.. - - - P.S. Jak vidno - sledovanost nízká, tak zde k prokuku: http://tn.nova.cz/zpravy/archiv-tn/rozhovor-s-vaclavem-klausem.html - - - - - (Sledováno ze studijních důvodů 7.3.2012 na >jalové novácké eklovizi< , s nutkáním ke zvracení hodnocení a komentář bez špetky úcty zde jako první - 7.3.2012) ()

alambert

No, to zas byla podívaná. Mám pocit, že když tahle série začínala, Markéta sice trochu víc koktaktala, ale bylo to ještě relativně objektivní. Nebo to alespoň nebilo tak do očí. Teď už ty sestřihy a komentáře byly...už ani ne provokativní...ale vyloženě drzé a útočné. Až nechápu, že to Klaus vydžel v klidu. Václav Klaus je prostě osoba celkem kontroverzní. Má své názory, kterým věří, ze kterých obvykle neustoupí ani o krok a jde si za nimi. V tom je ten problém, protože s ním pochopitelně všichni nesouhlasí. Je ovšem otázka, zdali to není lepší, než takovíti populisté (nemusím asi jmenovat), kteří si nejdřív udělají průzkum a až podle toho tvoří program, který pak ještě 3x změní, když další průzkumy dopadnou jinak. Žádná míra kontroverze ovšem podle mě nedává pár ubožákům z komerční TV právo, aby byli takhle drzí na prezidenta republiky. Co se týče hodnocení, hodnotím pořad, ne Václava Klause. ()

mokrasek odpad!

Mefisto neviditelné ruky trhu, který pod pláštíkem ekonomické prosperity od základu překopal žebříček morálních hodnot. Svým způsobem geniální myslitel dokázal přesvědčit dokonce i sám sebe, že například poškozování životního prostředí nebo třeba tunelování (rozuměj nezákonné vyvádění majetku a finančních prostředků) vlastně nikdy nebylo a není. ()