Ožralý Štědrý večer

(neoficiálny názov)
  • USA Drunk History Christmas
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 6 min

Opilý američan vypráví netradiční vánoční básničku o setkání se Santou. (Cheeker)

Oxy odpad!

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh, co to bylo? Na školní besídce v páté třídě hrál spolužák ožralého líp. Originální básničku neznám, a už asi ani nechci. Funny or die? Asi die... ()

Marrty3

Tak jako už nápis na začátku mě trochu rozhodil, "funny or die" mi nepřijde jako moc příjemný začátek, ať už to má být cokoliv. Ale zdání může klamat. Je to vcelku shit, ale skousnout se to dá. Já se i místy celkem bavil. Pokud to ten násoska nehrál a bylo to autentické, tak klobouk dolů. Myslím, že je trochu podhodnocené, neříkám hned, že by to mělo být v červených, ale zasloužilo by si to aspoň takový hodnocení jako na "US čsfd". Jim je opět báječný a i ten Ryan mě bavil. Evička mohla teda dostat víc místa. 50% a dám 3*** abych to aspoň trochu zvedl z toho "odpadu". ()

J*A*M*A*L odpad!

Kdyby do toho nekecal ožralej tlustej dement, tak by to snad ani tak hrozné nebylo.Jenomže ten osel byl tak nehorázně trapnej a celé mi to dokázal zkazit.Jediné co se mi na tom ožralovi trochu líbilo bylo, že t ocelé kurví a měl pravdu svatou pravdu, měl naprosté nesmysly ani to tu už nechci říkat, měl prostě naprosté sračky, jinak to tak hrozné nebylo.10% ()

zelvicka. odpad!

Hm, možná kdyby Eva ukázala výstřih nebo kdyby se tam něco stalo, tak bych dal aspoň tu jednu hvězdičku. Ať si tu kdo chce co chce říká, jako krátkometrážní věc je to totálně bez pointy. ()

kristynca

Těžko si užijeme parodii pro nás cizí, ale v Americe notoricky známé, vánoční básně. To je jako chtít po Američanovi, aby se plácal do kolen, když Jiří Wimmer recituje Bezručovu Ostravu. ()

PhillM.

Z produkce www.funnyordie.com (za tou mimochodem stojí Will Ferrel a Adam McKay). "Funny" mi to rozhodně nepřišlo. Takže "die"? Za nebetyčnou drzost realizovat zcela dementní nápad - a přizvat si k tomu smetánku Holých vod - jedna hvězda. ()

Yokolobuna odpad!

Můžete si to nadsazovat až do Tater, ale tohle prostě není povedené. Nechutně nudné a naprosto zbytečné. Sonnery si tu může nadávat jak chce, ale tenhle počin je prostě kokotina a dohledání širšího kontextu ji ani omylem nezachraňuje. ()

embecka

Načo sa točia takéto veci? Prečo si dá niekto vôbec tú námahu chytiť do ruky kameru alebo ešte skôr, čo motivuje niekoho k napísaniu scenára pre niečo také? Zavolám si ja Brucea a natočím ho, ako si škrabe gule, kým zaspáva u nás na gauči. Aj to bude zaujímavejšie, ako toto. ()

Januliii

Nejsem příznivec Vánoc a asi proto se mi toto krátké videjko docela líbilo. Proč ne udělat si srandu trochu jiným způsobem z tradičních vánočních scének ...:))) Chápu to, když se tady většiny proti tomu čertí /zesměšňovat něco co mám ráda, taky se zlobím/ ....Naprostou třešničko byl Ryan Gosling. ()

D.Sleeper

Nemá to chybu. Táhne to víc, než sobí spřežení a je to hlavně dotknutelnější více, než celí "Nedotknutelní". Já mám celkem jasno. ()

umbjaz

kdyby tam byl průměrnej čech po půl flašce slivovice, tak by to asi nebylo tak vtipný, paňáč by to nikdy nikdo nepoznal. ale tohle je takoví vtipně smutný. pán má přihnuto, ale očividně ne tolik a jít do televize vyprávět nějakou trapnou básničku, tak se taky řádně nachčiju. ()