Ožralý Štědrý večer

(neoficiálny názov)
  • USA Drunk History Christmas
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2011, 6 min

Opilý američan vypráví netradiční vánoční básničku o setkání se Santou. (Cheeker)

zero_zelo

tak předpokládám, že ste to vopravu nepochopili. mě to přišlo jako docela vydařenej večírek, kdy fešak (údajně nehranně) má odrecitovat ňákou americkou santa klasiku po půllitru tvrdýho... a díky tomu, jak krásný to bylo, tak udělali video. dyk se i snažej mluvit stejně jako on atd.. jako recesi to beru, kór v podání týdle trojky, kerá si v klidu udělala prdel. a osobně si dovedu představit podobný videa i ze svého okolí :)) a co si budem povídat, zkuste někdo dát "siroty po ní zůstali" s dvojkou v žilách. taky by si to řikalo o video, klasika neklasika ;) ()

Marci1993

Oukey, viděla sem to a i přes to, netuším jaký hodnocení mám dát.. Proto radši nebudu dávat žádný. Pro pořádek, je to dost divný. Tak divný až je to zábavný. Ne zábavný, ale spíš stupidní. Ale! Chápu, že si herci v podstatě udělali prdel. Vidíte i můj komentář je zmatený, protože já sem zmatená. Jediný co ale nechápu je proč má tak nízké hodnocení? Není to zas tak strašný. Znám spoustu filmů, který si zaslouží tohle hodnocení a místo toho mají 60% a víc. Musíte to brát s nadsázkou. Má to 5 minut, 5 minut který herci měli mezi natáčením doopravdických filmů. No bože. ()

C0r0ner

Pár lidem se to zdá jako geniální zábava, ale mně pobavilo leda tak krkání vypravěče. Ve zbytku téhle sračky jsme se pak vůbec nevyznal (ač to mělo pět minut) a vlastně netuším, co se tam dělo, proč se to tam dělo a jak to skončilo. Prostě totální píčovina, kterou nezachránilo ani pár hvězdných jmen. 10% ()

Sonnery

Píšu otevřený dopis. Né Ježíškovi, ale syflům zadnicové spirály z CSFD, jejichž přemýšlivost je na úrovni lžíce zabořené v tulením lejnu. "Vy idioti! Tohle je nadsázka jako prase. Nějakej šulin se vožral a totálně vymletej šel do televize odrecitovat krásnou vánoční básničku. Nicméně se mu to, vy volové, nepovedlo - jakože reál. No a z toho děsivýho výsledku si udělali prdel Gosling a spol tím, že k básni natočili klip, tak jak by měl vypadat, kdyby ten šulin vožralej nebyl. Chápete? Kontrast? Myšlenku? Nadsázku? Až budete chtít příště něco hodnotit, tak zkuste chvíli přemejšlet, o čem to tak asi mohlo být..? Protože jinak si vemte pyžámko a přezuvky, jděte do Kosmonos a požádejte o azyl. V normálním životě byste se neměli pohybovat, tady se přemejšlí..." HOUHOUHOU krásné svátky ()

hrumsrt

Ho ho ho, merry drunken Christmas.. Skoro jakoby milionářský fracek tak dlouho prosil tatíčka o peníze na film, až mu konečně vyhověl, aby mu dal pokoj.. Naprosto povrchní, bez jakéhokoli nápadu vyobrazené setkání rodiny Gostlingových se Santou a jeho šibalským pohledem Jima Carreyho.. Kdybych na to měl peníze, natočil bych si teda něco mnohem poutavějšího, tohle se McLeod snad musí bát komukoli pustit! Zbytečnost, kde si děti hrají na opilce a rodiče se smějí, aby jim udělali radost. ()