American Mary

V tomto americkém hororu ztvárňuje herečka Katherine Isabelle talentovanou studentku lékařské fakulty Mary Mason. Veškeré úsilí stát se chirurgem je ovšem ohroženo její katastrofální finanční situací. Chytá se proto příležitosti v místním striptýzovém podniku, kde může přijít k rychlým penězům. Jenomže při konkurzu je vyzvána, aby využila svého nadání a mohla si tak přijít na více peněz. Tento nově objevený svět jí přináší peněžní zaopatření, ale ovšem za určitou cenu. (starblade)

Havaj8

Jak rozjet solo kariéru začínajícího chirurga. Prakticky celou dobu sem nevěděl co mám čekat. Oni nás zrovna jako do děje nezatáhli a už se děly věci...Pravdou je, že až tak nechutný to nebylo, všechno s přehledem, čistá práce. Na hlavní aktérku se hezky koukalo, kort když se lehce poodhalila. Celkově se blížilo dramatu spíš než hororu, ale nemělo to pro mě ten správnej spád, nic to na mě nezanechalo. ()

xxmartinxx

Přerod nevinné studenky v maniaka je sice naprosto nepřesvědčivý, ale psychologická hloubka je to poslední, co bych potřeboval. Výhodou Americké Mary je, že docela dlouho netušíte, k čemu vlastně směřuje. Škoda, že samotné násilí není explicitnější, skvěle by to pasovalo k odpudivým výsledkům plastik. Rovněž finále mohlo být vypointovanější. 3 a 1/2 ()

harfuska

Vždy ma zahreje pri srdci, keď vidím ženu, ktorá je krásna a nadaná zároveň. A Mary je toho príkladom. Má parádne naleštené pomôcky, šikovné prstíky, sexi postavu, fajné oblečky a klientelu, ktorá je s jej prácou spokojná. Učarovala mi aj vďaka svojmu mrazivému pôvabu, ktorý jej môžem len ticho závidieť. A keď pritom všetkom strieka ešte trochu krvi, tak som celá blažená. ()

666Carnage

Tělní modifikace rules. Polovinu věcí jsem viděl na hell show ale aby si dvojčata(dívky), nechali přehodit ruce aby měli každá něco od té druhé do konce života už je moc :D Hlavní herečka sympatická ani ne narušená ale velice dobrá v tom co dělá. Film normálně vkusný, žádný krvavý prasečinky při kterých by se měl odvracet zrak. Příběh slušný s dobrou zápletkou :) u mě 80% ()

J*A*S*M

Ale fujky :-D Jestli se mi něco absolutně fyzicky hnusí, tak to, když lidé dělají dobrovolně divné věci se svým tělem. Takže v tomto ohledu jsem si při sledování American Mary opravdu "užil". Jinak je to velmi povedený nezávislácký kousek, po pro mě nesnesitelném grindhousu Dead Hooker in a Trunk velký krok vpřed. Byť o absolutním nadšení hovořit nemůžu (po festivalových ohlasech jsem čekal ještě trochu větší pecku), zklamaný nejsem. Je to osobitá, smutná, zvrácená a proklatě dobře natočená věc. Každopádně určitě ji zhlédnu ještě minimálně jednou. ()

• Prostetický make-up Tristan Risk trval nanést dvě hodiny. (Zuzyzss)
  • Trvalo dvě hodiny, než maskéři aplikovali Tristan Risk její make-up. (Mrs.Blue)