Krásná upírka Djuna odolává svodům pohledného spisovatele Paola, ale brzo ji vášeň přemůže. Nečekaně se objeví její problémová sestra, Djunina nová láska je ohrožena, stejně jako celá upírská komunita. (oficiálny text distribútora)

kaylin

Závěr filmu už je v podstatě kompletním odkazem na „Les lèvres rouges“, ale bohužel postrádá tu správnou temnou tečku. Jede se zde spíš na náhodu, nic se neřeší, spíš se to prostě stane. Ano, jsou věci, které neovlivníme, ale tohle je film. Konec by neměl být tím nejslabším, podobně jako se to stalo ve snímku „Pevní pouto“. Bohužel, tohle je opět případ toho, jak se dá film zkazit. Na druhou stranu, ani to předtím nijak zásadně nevyčnívalo. ()

ricci.s

Po nudnom a nezaujímavom traileri som sa to najprv chystal vynechať, potom som to predsa len skúsil a urobil som dobré rozhodnutie. Našťastie som sa už vopred zmieril s tým, že nepôjde o žiadnu gorejazdu s hektolitrami krvi, ale skôr o oddychovú upírinku s romantickým nádychom, a aj keď príbeh za veľa nestál a dialógy už vôbec nie, stále to bolo stokrát lepšie ako otravné výlevy v Twilight. Sú tu dve sestry upírky - jedna je dobrá, druhá vraždiaca mrcha, a tá mrcha to samozrejme celé zachraňuje, pretože len vďaka nej sa vo filme vôbec niečo deje. Síce je to dosť spomalený film, ale vyťahujú ho veľmi sympatické postavy a pekné ženské hrdinky, plus sem tam nejaká krvavá scénka. Nakrútené pekne, pozeralo sa mi na to dobre, takže ja som spokojný. ()

Morholt

Tak si říkám, jestli zrovna tady nebral Jarmusch inspiraci pro Přežijí jen milenci. Až nápadně se oba filmy podobají, ačkoliv Jarmuschův počin je přeci jenom režisérsky i herecky trošku někde jinde. Ale i tohle byla celkem koukatelná upírská romance, která všem twajlajtistům ukazuje, že se podobné téma dá točit i jinak, než sračkoidně. Obě upírské sestry, které jsou jako noc a den, byly šmrncovní, atmosféra trochu do syrova a ani mi nechyběly potoky krve. Stopáž je taky vhodně zvolená, takže nedává prostor k unudění se. K dokonalosti to má samozřejmě daleko, ale do nadprůměru se film určitě vejde. 60% ()

Amynka

Joo, tak tohle bylo super!Wow!Hned na začátku ta líbačka v pootevřených dveřích mě skvěle navnadila a pak ten jejich první přeměňovací sex....Jako dobrej upírskej "eroťák" :-)Pár věcí mě ale jako fanynku upírů celkem naštvalo-poklidná přeměna v upíra,jakoby o nic nešlo...prostě pohoda ,trošku mě kousne a huráá jsem upír? Počůraná upírka????A proboha, pokud někdo nemá rád upírský romanťárny, tak ať na ně sakra nečumí a pak jim sem nestřílí odpady!!!! ()

snared

Nevim zda 3* anebo 4*. Je to dobře natočený (velkej plus za kameru i hudbu. takhle to mám rád) a sleduje se to dobře. Obzvlášť na děvčata se hezky kouká. Zrzka se zlobivou černovláskou jsou fešandy. Oni bijáky od Magnetů nejsou špatný. Ještě mrknu na toho posledního Roba a pak se uvidí kdo je lepší. Jestli upíři nebo čarodějnice. ()