Reportážní týdeník věnovaný hlavnímu městu. Praha v komunální problematice, ale také jako kulturní fenomén. Praha jako architektonický unikát, ale také milionové velkoměsto. Vše o dění v metropoli – služby, informace, doprava, pozvánky, postřehy, kritika i chvála. (oficiálny text distribútora)

Drom

No ty vole, vždycky sem si přál, aby dávali pořad o tom, jak si žijou pražáci v ZOO. Teda v Prahe. No a můj sen se splnil. Všichni se teď tedy můžeme pravidelně kochat v bezmála půlhodinovém magazínu tím, co se kde dementního a nezáživnýho stalo, děje nebo má stát v našem předním maloměstským vidlákově. A považte, beze strachu, že bychom se snad dozvěděli něco nekorektního nebo snad dokonce zajímavého. Vidláci vidlačí. Vidláci se socializují. Vidláci pořádají vidloakci. Vidláci si myslí, že žijou ve velkoměstě. A moře dalších vidláků a jejich aktivit na pražské návsi. Tak hurá z metra na pole! ()

Neklan006

Události z Prahy. Pro nás pražáky určitě zajímavé, nevím jak to vidí zbytek republiky. Ale je to určitě na úrovni, jak výběrem témat, tak zpracováním. Hvězda dolů za to, že si i tady občas neodpustí politickou angažovanost (ale to je v ČT zvykem již od roku 1953, takže to už zřejmě nebudou měnit). ()

rwa

Můj nejoblíbenější TV pořad, poctivé behind-the-scene reportáže pro všechny (i nás naturalizované) Pražany, co mají rádi svoje město ()