menZONE

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2012, 25 min

Šílená dvojice moderátorů provede (nejen) všechny kluky, muže, pány i chlapy novým magazínem o všem, na čem nezáleží. menZONE neradí, neinformuje, nebaví, ale šokuje... Sledování pouze na vlastní nebezpečí! (oficiálny text distribútora)

Snake.Charmer odpad!

Vyhrabat takovýhle dva vylízaný přiteplený dementy v době, kdy je jich všude plno, neni nic těžkýho. Ale proč si jima zasírá svůj vysílací čas jinak vcelku solidní televizní stanice, to nepochopim. A nejsou to jenom ty dva zjevy (i když na odpad! by bohatě samy o sobě stačily). Celý pořad je slušně řečeno mimo mísu. Vtipné? Ne. Smutné? To spíš... ()

Luk Skywalker

Bohužel úroveň pořadu se dalo usuzovat již z upoutávky. Třebaže jsem se těm dvěma pitomcům zasmál, tak pořad není kvalitní, z reportáží mě zaujala akorát ta poslední o létajícím tunelu, jinak testovat tablet, jestli spadne do záchodu, to nemám zapotřebí. ()

Ydrosten

Pořad pro chlapy s chlapama ? No nevím , ale unylé komentáře ( opět doslovně čtené ze scénáře ) a trapností zavánějící reportáže se mi teda moc nelíbí. Navíc ani ti týpci mi nejsou dvakrát sympatičtí. Přes to že by se zdálo že dám odpad , dám 2 hvězdy - vyděl jsem cca 6 dílů a u 2 mě to celkem bavilo ( ale pořád budu trvat na tom že tidle chlápci se tam moc nehodí ) ()

MacGyverCZ

Zpříjemnění večera dvouma obyčejnýma chlapama, kteří se nebojí mluvit o tom, co mladý chlapy zajímá... Je to hlavně pro chlapy, takže pokud jste ženská nebo chlap, kterým se nelíbí sprostá slova, trocha té erotiky, návštěva různých bordelů, pornoherců apod., tak na to nekoukejte a pusťte si radši Toulavou kameru bez vtipu a podobné sice kvalitní leč nudné magazíny... Zrušení pořadu je další z chybných tahů Prima COOL, která už přestává být COOL, ta devadesáti hodinová honba za kulatým nesmyslem, která se objevuje různý večer je pěkně k vzteku, nemluvě o náhradě skvělého menZone nudným coolmenem s dvouma cimprdlínama z rádia... ()

Olík

Ne zrovna stoprocentně vydařený pokus o přenesení pánských magazínů ala Maxim na televizní „cool“ obrazovku. I když, svým způsobem šlo o krok správným směrem. Ten styl, ty reportáže, zkrátka to všechno dohromady na našem trhu, alespoň co se týče kouzelných bedýnek, chybí. A co říct k pánům Vendlovy a Mendemu (možná šaškům, možná moderátorům), někdy jste bodovali, někdy šlápli vedle, ale ostatně kdo ne. ()

abcdcsfd

Dávám 5 hvězd abych vyvážil ty nesmyslný odpady hned po prvnim dílu :) 1) byly tam kozy a za 2) je to celkem prdel...aktualizace cca po půl roce...kozy už dlouho nebyly - srážim na 3 hvězdy...aktualizace po...dlouhý době: Zpětně sem nasranej že sem promrhal čas u takový píčoviny a chci ho zpátky. A kozy jsou všude na netu! ()

Alice02

Když to budete brát jen jako něco k pobavení a dáte těm dvěma blbům šanci, budete se dobře bavit. Já se bavila a už se těším na další díl! Tenhle humor já můžu :) ale klidně bych tam oželela tu "moto" složku. Dávám 5* aby se alespoň trošku vyrovnaly ty odpady. ()

longercz

Já tenhle pořad beru, je to sranda a trocha té trapnosti je v únosné míře. Rozhodně převládá originalita, protože takových pořadů je u nás málo. ()

Louie odpad!

V podstatě by se to mělo spíš jmenovat BoyZone.... Myslel sem, že tyhle pubertální vtípky vymizeli před lety, ale jak na to koukám, u nás se jim pořád daří.... Kdyby si odpustili ty infantilní "sexy" vtípky, klidn by to mohlo běžet v neděli v 8 ráno... ()

lubomir91 odpad!

Národe, modleme se, aby tento pořad viděli jen občané ČR. Toto je opravdu hanba a ostuda. Moderátoři se snaží být tak moc vtipní, až jsou naprosto trapní. Reportáže...naprosto nic nového (možná sem tam z nich vypadne něco zajímavého), ale jako celek je to naprostá katastrofa. Udivuje mě, že jim to nedochází a ve své tzv. "show" pokračují dál. Bohužel, s dnešní dobou to jde opravdu z kopce a já se pomalu ale jistě začínám opravdu obávat o konec světa ()

vasa23 odpad!

Nevím proč, ale Češi tyhle typy pořadů dělat neumí. A opět se to potvrdilo. Někdo na Primě si asi myslel, že čím více sprostých slov, tím více COOL Po druhém (a pro mě posledním) díle dávám trvalý odpad. ()